2726
لوبیا جان رفتم قاصدک و رزماری خریدم. ولی قاصدک گل های سفیدش انگار که هنوز باز نشده باشه هست. هر چقدر ...

یعنی رزماری و قاصدک باید حتما باهم باشه ک ترشح رو زیاد کنه یا فقط قاصدک

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍
دختر طلام عزیزم زود بیا جواب رو به ما بگو همه منتظرتیم منم برات دعا میکنم.

مرسی عزیزم،ممنون برام دعا میکنی.منکه گوشی بدستم زودی اینجامیگم

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن عزیزمم باید نیم ساعت تا چعل دقیقه قبل رابطه بخوری  😑😑 بیبی دنس نداری؟؟البته من بیبی دنس ای ...

فترس جون علا ئم نداری؟؟؟...من خیلی ضعف میکنم اندازه دو نفر غذا میخورم ولی بازم گشنمه بعضی وقتام حالت تهوع دارم  

خدایا تنها امیدم تویی🤲❤❤
2728
خانومای با تجربه .من روز سوم پریودمه الان چی استفاده کنم.تخم هویچو با انجیر میجوشونم روزی یه لیوان.. ...

فکرکنم تخم هویج وانجیر قلیاییه که باید بعدپریود وتوی اقدامات بخوری،واسه عفونتت پونه و آویشن دن کن بخور،چون هم گرمن هم عفونتو دفع میکنن.

من توپریودی ۳ روز صبحونه کاچی بازعفرون فراوون خوردم

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
هیییییی، دوتا ماسک زدم دارم خفه میشم،تو ماشین اومدنی باعرض معذرت کلی استفراغ کردم،حالت تهوع باشه ماس ...

خیلییی سختهه واقعاااا😑😑ایشالا زود تموم‌ میشه میری خونه 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
خانومای با تجربه .من روز سوم پریودمه الان چی استفاده کنم.تخم هویچو با انجیر میجوشونم روزی یه لیوان.. ...

توپرسودی کاچی بخور شکمتو ببند اگ‌میتونی روزی س تا دونه فلفل نکوبیده قورت بددده شربت اب عسل و‌پیاده روی 

عزیزم استرسو بزار واسه چیزای مهم...دعا کن بچت سالم و سلامت بیاد تو دلت...مثل مادرشوهر من میگه ایندفع ...

عزیزم مطمئنا سلامتی بچه مهم ترین خواسته هر مادری هست 

ولی یه چیزایی ذهن آدمو مشغول میکنه 

نمیدونم چه امضایی بذارم  
فترس جون علا ئم نداری؟؟؟...من خیلی ضعف میکنم اندازه دو نفر غذا میخورم ولی بازم گشنمه بعضی وقتام حالت ...

نههه عزیزم من دیروژ یکم حالم خوب نبود بی حال بودم ک فک‌کنم از رو ضعف و کار بود علامت دیگ همون دردا قبل پریودی ک همیشه ی هفته ده روز قبل پریودم پیداش میشه

اسپرین رو چند ساعت قبل رابطه بخوریم؟ ی جا گفته بودی دو ساعت نیم؟؟ درسته؟ من الان ۲۸سالمه. قبلا ترش ...

ببین اسپرین خاصیت قلیایی کننده نداره ها اصلا! رو ترشحات هم من فکر نمیکنم تاثیری بزاره. 

اون چیزی که من در مقالات خوندم این بود که التهاب بدن رو کم میکنه. و برای همین وقتی التهاب بدن کم باشه، نطفه پسر راحتتر لانه گزینس میکنه. وگرنه اگه بدن الاهاب داشته باشه ممکنه نطفه پسر که کمی ضعیف هست به لانه گزینی نرسه و تخمک بارور شده دفع بشه.

واسه همین هر ساعتی دلت خواست بخور. حتی شاید بهتره از روز قبل از اقدام شروع به خوردن کنی روزی یک عدد تا روزی که اقدامت تموم میشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
شاید کیتت تقلبی هست فردا برو شونو ببین ازاد شده یا نه

سلام لوبیا جون امروز ۱۵ سیکلم هست کیتم امروز رنگ گرفت .به نطرت امشب و فردا شب برم اقدام دیگه کافیه .از شنبه اقدامم خسته شدم 

ببین اسپرین خاصیت قلیایی کننده نداره ها اصلا! رو ترشحات هم من فکر نمیکنم تاثیری بزاره.  اون چی ...

ولی من از دکتر زنان پرسیدم گفت بخاطر خاصیت انتی کوگولانیش و رقیقرکنندگیش ترشحات رو هم رقیق میکنههه اون دکتر من ب این علت نظرش بود استفاده کننیم

2706