2733
2734
سه بار اقدام داشتم دو روز قبل پریودم خیلی کمرنگ افتاد. البته بتا هم یه روز بعد پریود خیلی بالا بود

یعنی دوره ات چند روزه بود؟

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عه چه جالب. آره چون همسرم طایفه ای اینجورین یعنی هم پسر عمواش و هم برادراش البته بجز برادر کوچیکش که ...

خواهر من  ۳ بار  اقدام کرد    نشد دختر   اخرش  رفتن پیش متخصص از شوهرش ازمایش گرفت گفتن       نداره  بهش  دیگه اونم      نرفت  دکترو بیخیال شد 

دخترم   تو نور دیده ای منی    
2731
حالا من برعكس اصلا لب به ماكاروني برنج سيب زميني نزدم  اسپرين هم خوردم  بلكه بالاتر نره ...

من اگر میدونستم اینجوری بالاس نمیخوردم!گفتم ماهه پیش کم بود این ماه هم کمه!گیر کردیم بخدا🤐

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
سه بار اقدام داشتم دو روز قبل پریودم خیلی کمرنگ افتاد. البته بتا هم یه روز بعد پریود خیلی بالا بود

پس همون لقاح خیلی زود بوده یعنی تخمک گ همون بعداز پاک شدنت بوده که بتا بالا بوده

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
نمیدونی حالا دختر برادرشوهر کوچیکم چقدر عزیزه میگن تنها نوه پسری دختره 

پس چی  اخه  فکرشو  بکن      همش پسر باشه   معلوم  دلشون قش میره برا دختر  ببین  اونا همش دنبال  روشی برای  دختر دار شدنند    مثل ماها که  برا پسریم 

2738
شاید دیرباشه گفتنش دیگه ولی میگم.آقا بهتره میگوی کباب شده بخورن.ودنبلان چندروز قبلش. خانمم یه غذای ...

دیگه دیره،دیگه دیره،،دله اسیره🤦‍♀️😁🤦‍♀️😁

معجون خوردیم🤭

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
 من از هرکی پسر دار شده پرسیدم گفته همجور غذا خوردم کنارش گرمیم خوردم غذایرو اضافه یا حذف نکردم ...

من لبنیات و مرغو حذف کردم البته مرغو گاهی برا مهمونیا یا مهمون میاد مجبوریم بخوریم

رب و ... ک افزودنی دارنم حذف کردم 

گوشت گوسفندی مصرف میکنم

مغزیجات شوهرم زیاد میخوره

چهل گیاه و عسل هر روز میدم بهش 

چایی هم حذف کردیم بجاش دمنوش زعفرون میخوریم...البت چاییم گاهی مهمونی مجبور میشیم بخوریم...

👪

چیشده 😁😁😁😁🤦‍♀️😆

امید و توکلت ب خدا باشه. واست دعا کردم ک این ماه انشالله ب خواسته ی قلبیت برسی.

مرسی خواهری همجنین😭😭😭😭فدای دله مهربونت بشم❤❤❤

انشالله به هرچی میخوای برسی🤲❤🤲❤

مرسی خواهری همجنین😭😭😭😭فدای دله مهربونت بشم❤❤❤ انشالله به هرچی میخوای برسی🤲❤🤲❤

فاطمه جون والا آندومترت خوبه کی گفته زیاده؟

دکترت گفت؟

من لبنیات و مرغو حذف کردم البته مرغو گاهی برا مهمونیا یا مهمون میاد مجبوریم بخوریم رب و ... ک افزود ...

من چای نمیخورم  و مرغ الان چند ساله  نخوردم            خوشم نمیاد فقط واسه مهمان میزارم گوشت ماهی . میگو  .  گوسفندی و    بوقلمون و غاز و شتر مرغ .   بلدرچین  استفاده میکنیم    ماهی  حداقل  ۴ کیلیو گوشت مصرف میکنیم  همه غذاهامون گوشتیه  ذاعقه  شوهرم اینجوره   مغزیجان  خودم نخ شوهرم میخوره .   زعفران  هروز با نبات و هل و  زنجبیل .  هروز اسطوخودوس  میخورم    .  هروز   خرما و  عسل و سیاه دانه البته جدی شروع  نکردم  اب هویج  ۱ شب در میان    حتما میخورم شوهرم   هم میخوره شوهرم معجون میخوره یک روز درمیان  یروز معجون  یروز خرنوب و  جنسینگ .       همه جور غذا میخوریم    بیشتر ابگوشت   رب هم  دست ساز خودمه  شربت شیره و شیره و ارده  هم    میخورم . فلفل سیاه   هفته ای چند بار      ولی اصلا    برا اقدام  نبودها  ذاعقمونه    ولی میخوام از ماه دیگه رژیمو  جدی    شروع کنم      دیگه  

2706