2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر ماه محرک میخوردی یا این ماه خوردی؟ دکتر داد یا خودت خوردی؟

لوبیا میگم اگه برای منم تعدادش انقدر زیاد میشد امکان نداشت همش ازاد بشه،نه؟یکی دوتاش میموند

فک میکنم من باز یه فولی داشتم مثل ماهدهای پیش فقط لترو باعث شده زود بالغ بشه

2738

ممنون لوبیا خانم،لطف کردید فقط آخرین سوال امروزم لطفا جواب بدید دیگه امروز مزاحم نشم،،اولین اقدامم میندازم برا فردا شب،چون همسرم امروز کارش سخت بوده و هنوز خونه نیومده بیاد هم خسته ست،،،فردا شب باشه تأثیر داره اولین اقدام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

@امیرعلی99    

عزیزم پیامهاتو خوندم خداروشکر دخملت خوبه.نگران نباش اصلا الان فک کن کرونا نبود بچه هات تب نمیکردن سالای پیش؟؟؟

خودشم اینجور که میدونم همش خونه ای و جایی نمیری و رعایت میکنی.پس استرس نگیر.

خارش گلو الان همه دارن.من خودم دو هفته مریض بودم بخدا تمیدونی چی کشیدم.احتمال زیاد کرونا بود چون بویایی و چشایی از بین رفت.از درد بدن شبتپا گریه میکردم تا صب میشستم رو مبل و میگفتم الان بچم ناقص میشه با این بیماری.بارداری تو دوران کرئنا خیلی سخته، کوفتم میشه همه لذت های بارداری.استرس.اینکه یکی میاد پیشت میترسی.من خونه مامانم میرم استرس میگیرم.خیلی سخته خیلی.

درکت میکنم.گاها میگم اشتباه کردم ولی خوب قسمت ماهم این بود بیفته این دوران....

من بیچاره مجبورم گاها میرم اداره اونجام شلووووغ ۳تا ماسک مبزنم.خیلی اذیتم امیرعلی....

همش گلوم تا میخواد یه کوچلو بخاره یا بسوزه تپش قلب میگیرم میگم خدایا منو ببرن بیمارستان جه کنم.از ریه و تنفس میترسم .

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
لوبیا میگم اگه برای منم تعدادش انقدر زیاد میشد امکان نداشت همش ازاد بشه،نه؟یکی دوتاش میموند فک میکن ...

اره معموالا لنرزول دوقلویی نداره

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706