2410
2553
تا پنج روز بخوره  ببین من خواهرم باردار بود خورد مشکلیم‌نبود ب دکتر متخصصم‌گفتم گفت مشکلی ندار ...

شرمنده اینقدر سوال پرسیدم 

انشالله همین ماه اولی دامنت با یه گلپسری سبز  بشه🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شرمنده اینقدر سوال پرسیدم  انشالله همین ماه اولی دامنت با یه گلپسری سبز  بشه🙏🙏🙏

این چ حرفیههه عزیزم وظیفمه شما مث دوستای خودمیددد 

انشالله مرسی🙏

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍

این مال دیروز

اینم دومی گذاشتم کنارش یه ذره پررنگتره

تو عکس خیلی کمرنگ شده

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2720
دوتا اقدام دیشب رفتم زیاده نمیتونه لانه گزینی کنه که!اون ماه ۱۲ سیکلم ۶ونیم این ماهم اینجور😔

نه عزیزم زیاد نیست من خمیشه موقع تخمکگداری ضخامتم 12بود وباردارشدم

شیما صخامتش12.7بود وباردارشد 

@لوبیا99 بیا نمیتونم تگت کنم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
این مال دیروز اینم دومی گذاشتم کنارش یه ذره پررنگتره تو عکس خیلی کمرنگ شد ...

پشت زمینه کیت هات همیشه سفید باشه. بزارشون رو کاغذ سفید یا دستمال کاغذی. فلش هم بزن وقتی عکس میگیری

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

آره اینا گرفتم 

2714
روز چند سیکلی؟ سیکلات چند روزه هستن؟ ماههای پیش کیت زدی یا نه؟ این ماه اقدام داری؟

امروز 13

28 روزه گاهی عقب میوفته اما این ماه درست بود.

نه اولین ماه.

اره

میگم ترشحاتم دارما

امروز 13 28 روزه گاهی عقب میوفته اما این ماه درست بود. نه اولین ماه. اره میگم ترشحاتم دارما

ادرارت غلیظ بود کیت زدی؟ باید ۴-۵ ساعت قبل از کیت زدن مایعات مصرف نکنی و هر ۱ ساعت مثانه خالی کنی که ادرارت زرد پر رنگ بشه. باز هم عصر کیت بزن. اگه سیکلت ۲۸ روزه هست حتما امروز در اولین فرصت اقدام برو. حس میکنم درست کیت نزدی که مثبت نشده!

سونو نمیتونی بری؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

الان نمیتونم برم.

چرا اخه صبح رفتم دسشویی. بعدم باز ساعت یک رفتم کیت زدم

قبلشم نه چایی خورم نه چیزی فقط آب

حالا بازم برم یکی دیگه بزارم؟

2706