2737
2734
فرستادم نیومد متاسفانه

مثبت مثبت بود خیالت راحت شد مبارک باشه عزیزم ببین چه راحتتر از قبل داری با این موضوع ها کنار میایی آفرین بر تو مواظب خودت باش خیال منم راحت شد ایشالله تفکر آبی رو زود ببینم روزگارت خوش

Believe your self ❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ااااااای خدا این لحظه رو برای همه ی بچه های تایپیک ارزو میکنم خدایا هیچکسو چشم انتظار بی بی نزار ... ...

ای جااان مبارکه عزیزم به دل خوش . جواب صبوری این ماهتو گرفتی ها . ایشالله صحیح و سلامت بگذره بارداریت . گلپسر یا گل دخترتو بغل بگیری.😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻💐💐💐💐🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺🌻🌻🌻🌼🌼🌼🌼🌼

2731
ای جااان مبارکه عزیزم به دل خوش . جواب صبوری این ماهتو گرفتی ها . ایشالله صحیح و سلامت بگذره بارداری ...

ممنونم عزیزم

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
2738
مثبت مثبت بود خیالت راحت شد مبارک باشه عزیزم ببین چه راحتتر از قبل داری با این موضوع ها کنار میایی آ ...

فدات بشم عزیزم ایشالا خدا ب همین زودیه زود قسمت خودت کنه

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
فدات بشم عزیزم ایشالا خدا ب همین زودیه زود قسمت خودت کنه

منم هرچی نگاه میکنم جای تیکر زدن رو پیدا نمیکنم. تو اطلاعات کاربری هیچی نیست!!!!

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
منم هرچی نگاه میکنم جای تیکر زدن رو پیدا نمیکنم. تو اطلاعات کاربری هیچی نیست!!!!

برای منم نیس فقط ی تبلیغ میا 

یه زن همین نینی سایت بهم گفت ناشتا بخورم اونم ناشتا خورده😪

عزیزم شما هم میری اطلاعات کاربری بزنی ببینی برا شما میشه تیکر گذاشت یانه فک کنم سایت خرابه چون عکس هم ارسال نمیشه

2706