2737
2734
عزیزم با چه علائمی باید مراجعه کنیم همسر من گرفته یک روز بدن درد داشت الان دوروز هم هست که بویاییش ...

نه گرفتکی بدن استراحت کنه تبدبیشتر از سه روز و شرو تنگی نفس این‌دوتا بود حتمااا مراجعه کنید

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
خسته نباشی عزیزم. ببخشید باردارها چطوز سیستم ایمنی رو تقویت کنن؟؟

قربونت برم خوبی لیلی جونم 

عزیزم شربت تقویتی ایموننس بخورید عالیههه 

اب میوه زیاد بخورید البته طبیعی ک خدانکرده قندتونو بالاا نبره

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم خوبی لیلی جونم  عزیزم شربت تقویتی ایموننس بخورید عالیههه  اب میوه زیاد بخورید ...

سلام فترس جون خدا قوت عزیزم 

چقدر بهم لطف کردی من داشتم از استرس میمردم 

الان حالم خدا راشکر خوبه و خارش گلو هم ندارم 

خدا حفظت کنه و به زودی گلپسری مهمون دلت بشه گلم😍😍😍

2728
تا ۲ساعت سعی کن پا نشی.نیم تا ۴۰ دیقه اول پاها بالا بقیه رو هم به پهلو بخواب.

لیلی من هر بار یک ساعت ونیم بعدش پا میشدم و جالب اینکه اینبار تمام ابها برمیگشت🙈

طوریکه لباس زیرم خیس میشد 

نمیدونم چطوری گرفته😁😁😁

لیلی من هر بار یک ساعت ونیم بعدش پا میشدم و جالب اینکه اینبار تمام ابها برمیگشت🙈 طوریکه لباس زیرم ...

آخه امیرعلی جون دکتر ها میگن این جریان بیرون ریختن آب ربطی به بارداری نداره اصلا. یعنی میگن اسپرم ها که باید برن اون تو میرن، و اون فقط آب خالی هست که برمیگرده.‌

و اینکه کلا این جریان رسیدن اسپرم ها به تخمک یه حالتی داره که شما اگه در حالت ایستاد هم باشین اون میرن و میرسن. البته من خودمم تا نیم ساعت هر بار پاهارو بالا  گرفتم😁 ولی در کل همه جا دیدم و خوندم که اینکار تاثیر زیادی نداره!

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2738
وای دقیقا منم‌همیم بودم تازه فهمیده😅

شما اینو میدونی .... من واسه نماز صبح دستشویی رفتم دیگه ترفتم الان از خواب بیدار شدم میتونم الان کیت بزنم یا باید یه دفه برم دستشویی دفه بعد کیت بذارم

آخه امیرعلی جون دکتر ها میگن این جریان بیرون ریختن آب ربطی به بارداری نداره اصلا. یعنی میگن اسپرم ها ...

ببین منم خوندم تاثیر نداره ولی همینجوری ادم‌فک میکنه میبینه مگه میشه تاثیر نداشته باشه

اره اسپرم ها میرن ولی خب جاذبه ی زمینی هست بلاخره میکشتشون سرعتشونو کم‌میکنه😅فک کن سربالایی بدویی راحتتری یا سر پایینی😆

2706