2733
2734
لوبیا جون من جمعه ۴ مهر سقط کردم...ی روز خونریزی داشتم...بعدش قطع شد ی روز...روزه بعد (۶ مهر)خونریزی ...

امروز پریود شدی روز اول سیکلته. ماه پیش دیگه زیاد مهم نیست، یک روز اینور اونر. کیتونی از ۷ام بشماری. ولی چون هورمون هات بالانس نبوده نمیشه به طول سیکل ماه پیشت اعتماد کرد. این ماه از ۱۴ ام سیکلت روزی یک بار کیت بزن تا کیتت هاله پر رنگ بگیره. بعدش هر ۵ ساعت کیت بزن. از ۱۸ سیکلت هم صبح و شب کیت بزن.

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم کنارشون روزهای سیکلت رو بزن تاریخ ننویس ۲ام صبح، ۳ ام‌ صبح، ۳لم شب، ۴ام ظهر، ۵ام صبح

لوبیا جان اگه بخوام 4 اقدام برم چی؟

به نظرت 2 ام صبح رو نرم یا 5 ام صبح رو؟ چون مطمنم که 4 ام نهایتا تا 5 عصر ازاد شده. با توجه به سونوی ماه قبل میگم 

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
کیتام تموم بشه میام میگم

س لوبیا جان ج این سوال منو میدی هرچند بی فایدس ولی برای اطمینان خاطر بپرسم شاید ج خوبی گرفتم😊  

میگم اقدامای منو یادتون باشه همون ۳تا بود یکی ۹سیکل یکی ۴۲ساعت بعد ۱۰سیکل یکی هم ۱۲ ساعت بعدش ۱۱سیکل ۶صب  و من ۱۲شب کیت زدم باز کیتم رنگ داشت ولی درد سمت راستم دیگ خوب شده بود و ۶صب ۱۲ سیکل قرار یود من ی اقدام برم ک شوهرم دیگ‌تواناییشو نداشت و منم ب خیال خودم ک مطمئن بودم ک ازاد شده فولی و درد نداشتم ترشحمم خیلی کم شده بود دیگ کلا اقدام نرفتم حالا سوالم اینه اگ مثلا تخمک من بعد از ساعت ۶صب ۱۲سیکل ازاد شده باشه و فاصله اش با اقدام اخر بیشتر از ۲۴ساعت شده باشه چی میشه 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
2731
لوبيا جون اينم كيت اين ماه امروز ١٠ پر مي خوام اقدام رو شروع كنم نظرت؟  

کیتت که رو اوجه. چرا دیشب کیت نزدی؟ بهتر بود دیشب سه اقدام میرفتی.

در اولین فرصت اقدام برو و سریع اقدام ها رو هر ۱۲ ساعت برو.

از پاکی اقدام داشتی اصلا؟ چه روزهایی؟

امروز پریود شدی روز اول سیکلته. ماه پیش دیگه زیاد مهم نیست، یک روز اینور اونر. کیتونی از ۷ام بشماری. ...

اگه من از شیشم ک بعدش ۷ روز خون ریزی داشتم شروع کنم این ماه سیکلم ۲۹ روزه شده تقریبا..پس از ۱۲ سیکلم باید شروع ب کیت زدن کنم...اوکی مرسی گلم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
مرسی عزیزم‌ایشالا

جنگلم میگم شما این ماه قبل کیت سونو نرفتی؟ ترشحاتت زیاد بود؟

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
2738

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
لوبیا بنظرت چیکار کنم پریود بشم؟؟؟۵،۶روزه علایم و درد پریودی رو دارم ولی الان ۲روزه از موعدم میگذره ...

بی بی بزن

اگه نبودی باردار اویشن و زعفران خوبه

ماه پیش کیت زدی؟ چند روز از تخمک گذاریت میگذره؟

هر ۴ ساعت باید کیت بزنی ! انگار درست رو خپب یاد نگرفتی. صفحه ۱،۲ رو دوباره بخون 🤣🤣🤣

لوبیا جونم سلام عزیزم مگه نمیگن وسط سیکل کیت تخمک مثبت میشه پس چرا من باوجود اینکه سیکلم 26یا27 روزه اس روز 14 اینا کیتم مثبت میشه مثلا تا 16؟؟؟

س لوبیا جان ج این سوال منو میدی هرچند بی فایدس ولی برای اطمینان خاطر بپرسم شاید ج خوبی گرفتم😊   ...

@لوبیا99 @لوبیا۹۹ @لوبیاااااااااااااااااااااااا

لوبیا جان اگه بخوام 4 اقدام برم چی؟ به نظرت 2 ام صبح رو نرم یا 5 ام صبح رو؟ چون مطمنم که 4 ام نهایت ...

اونوقت باید از شب ۱ام اقدام شروع کنی

شب ۱ام

شب ۲ام

عصر ۳ ام،

صبح زود ۴ ام

خب بازم‌ی کیت بزن محظ احتیاط شاید اون لقاح پیدا نکرده خدای نکرده و الان دوباره ی فولی دیگ داری

رفتم محض احتیاط کیت زدم.‌ ادرارم غلیظ بود کاملا. یه هاله خییلییی کم رنگ افتاد. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2706