2737
2734
الهی بگردم نگو اینجوری اشک منم دراوردی دختر😩😩 ایشالاایشالا تجربه میکنی و منو تو شادیت شریک میکنی. ...

خوب خدا رو شکر. لی لی جون ارتباطتو با تاپیک قطع نکن، به بقیه هم کمک کن برای اقدام ها راهنمایی کن. تیکرت حالمونو خوب میکنه. خیییلی برام دعا کن.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستایی که سونو رفتید کجا رفتید من شنبه میخوام دکتر صدری برم امیدوارم جنسیتو درست بگه 😍

کدوم شهر هستین؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2728
2738
الهی بگردم نگو اینجوری اشک منم دراوردی دختر😩😩 ایشالاایشالا تجربه میکنی و منو تو شادیت شریک میکنی. ...

عزیزم تو همه اقدام هایی ک داشتی ارضا شدی اول؟؟؟اخه میخوام ببینم چقد این نظریه مهمه برای پسردارشدن

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
عزیزم منم بیبی چک بعد ازظهرم پررنگتر ازصبحی بود ...ادرار صبحمون مشکل داره 😂

خخخخ برا من کلا بی رنگ بی رنگ بود

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
خخخخ برا من کلا بی رنگ بی رنگ بود

سلام عزیزم

الان دوباره بی بی زدی؟

مال صبحت که مثبته بنظر من

مبارکه

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
2706