2726
یه دکتر ارومیه ای به آشنامون گفته بود برا پسرزایی..الان اون پسر داره

عجب....

آخه من تو همین نی نی سایت دیدم که همه اینطور خوردن. بعد هم من تحت نظر ی بنده خدایی اونم این رو گفت. البته خودش گفت ممکنه به بعضی ها نسازه در این صورت دیگه نخورید. 

منم نمیدونستم اینطور میشه. الان خونریزی دارم‌. البته لخته ایی و قهوه ای تیره. و زیر شکم ام تیر میکشه.

کاش پاک میشدم. ۱۰ روزه حمام نرفتم😣

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
کیتت ۱۵ پرسود هم قشنگ رو اوج بوده.  احتمال زیاد ۱۶ ظهر اینا ازاد شده

سلام لوبیا جان خوبی.میگم که یه سوال فکرمو مشغول کرده.تو سونو انومالی احتمال داره جنسیت واشتبا بگن؟میخوام سیسمونی رو بخرم.نظرت چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام لوبیا جان خوبی.میگم که یه سوال فکرمو مشغول کرده.تو سونو انومالی احتمال داره جنسیت واشتبا بگن؟می ...

نه کلم. احتمال اشتباه یک درصده. خیالت جمع برو سیسمونیت رو‌بخر

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
عجب.... آخه من تو همین نی نی سایت دیدم که همه اینطور خوردن. بعد هم من تحت نظر ی بنده خدایی اونم این ...

لخته‌ای و قهوه ای تیره مختص کسانیه ک رحم سرد دارن هست

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
نه کلم. احتمال اشتباه یک درصده. خیالت جمع برو سیسکونیت رو‌بخر

لوبيا جان برم سونو چيز خواصي نگم براش خودت ميدوني اينجا فرق ميكنه با ايران ؟ 

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
عجب.... آخه من تو همین نی نی سایت دیدم که همه اینطور خوردن. بعد هم من تحت نظر ی بنده خدایی اونم این ...

وای اینش سخته! 

من اون حموم رفتن رو نمیتونم از برنامه روزانم حذف کنم. حتما باید هر روز دوش بگیرم.

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
منم کمبود اهن دارم ینی باردار نمیشم؟؟

والا منک دیگ به ازمایشگاه ها و دکترا الان دیگ هیچ اعتباری نمیدم فقط براشون انگار پول مهمه و تمام. من نزدیک به یک و نیم ماهه اسید فولیک هم میخورم ولی انگار بدنم جذبی نداره و همشم بخاطر اون هپارینایی ک تو بیمارستان برام زدن و ۷ تایی ک برام تجویز کردن و بعدش زدم هست ک کل بدنم تحت الشعاع قرار داده

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

نعمت فرزند دار شدنم رو شکر گزار خداوندم و برای شما عزیزان از صمیم قلب آرزوی شادکامی میکنم

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344
دقیقا منم سر دخترم یه بار رابطه بدون جلوگیری داشتیم که باردار شدم ناخواسته بود

منم همینطور قصد بارداری داشتم بکبار اقدام کردم پای دختر بزرگم شکست دیگه نشداقدام کنم بعد هم پری نیومد وباردار بودم

2706