2733
2734

@امیرعلی99    برای تحرک پایین اسپرم چی خوبه ؟ گیاهی چندتا از خوباشو بگو این ماه بگیرم و همچنین رشد فولیکول

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تبریک ب من  تبریک ب شانس گند من  پریود شدم تموم شد ...‌

اشکال نداره عزیزم 

این ماه باقدرت بیشتر میری جلو

گلم تیرویید شماهم کم کاره؟اخرین بار کی ازمایش دادی؟لووتیروکسین میخوری؟چند میل و وروزی چندتا؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
گلم فکرت درسته. یک روز در میان اقدام کن تا وقتی کیتت رنگ بگیره. بادش اقدامهاتو هر شب میکنی. حتما اد ...

ممنون عزیزم از اینکه وقت میزاری و راهنمایی میکنی.

یعنی من از امشب که ۱۵سیکلم میشه یه روز درمیان اقدام داشته باشم؟ مثلا۱۵_۱۷ و احتمالا ۱۹مثبت بشه کیتم؟!

بعد این اقدامای قبل از مثبت شدن صرفا برای تخلیه همسر هست یا اینکه بدون جلوگیری باشه؟

2731

خانوما با وجود عفونت ادراری اقدام به بارداری کنیم رو جنسیت تاثیری میذاره ؟خودمو با محلول جوش شیرین  و آب شستشو دادم  

عشق به خودتان شما را خودخواه نمی کند. شما را غیرقابل تخریب می کند 🤍🌱
اره. میگفت. واقعا هم به همه چی وارد بود بدشانسی اورد. بعدا ها یک بار اومد تاپیک بانو و گفت نظرش راجع ...

آخی....

منم خیلی ها رو دیدم که بعد از اومدن بچه شون دیگه فکر جنسیت از کله شون زده بیرون....

واقعا دختر عشقه.... منم بچه اولم دختره....واقعا مونس و غمخوارمه....خداروشاکرم بابت اش....خونه بدون دختر یه چیزیش کمه...

شماهایی که بچه اوله انشاالله که هر چه ارزو دارید بهش برسید و جنسیت دلخواه ولی اگه دختر شد بدونید خدا عاشق تون بوده....

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
اره. واقعیتش من دلم شکسته بود از حرفهاش. اولین حرفی که وارد تاپیک بانو زد این بود که من از دختر بچه ...

اره منم یادم اومد کی رو میگی....الان که این نظرت رو دیدم یادم اومد .....

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2738
هر شب نرو یک شب درمیون عالیه ولی روزهای تخمک‌گذاری اگه مطمعنی هر شب برو 

صفحه ۶۳۶ نوشتم چطور اقدام خوبه. از پاکی اگه هر شب اقدام برین ( با سیکل طولانی) واقعا ضعیف میشین.

بهتره یک روز در میان یا دو روز در میان اقدام برین بعد ۳ روز ذخیره اسپرم، بعد ۳ روز پشت سر هم.

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ممنون عزیزم از اینکه وقت میزاری و راهنمایی میکنی. یعنی من از امشب که ۱۵سیکلم میشه یه روز درمیان اقد ...

اگه شما ۱۹ کیتت مثبت میشه یعنی احتمالا ۲۰ تخمک گذاریته. یعنی اقدام های بارداریت رو باید از روز ۱۷ شروع کنی.یعنی ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰ اقدام داری

برای اقدام روز ۱۹ بهتره تخلیه همسرت بیشتر از ۷ روز نباشه. 

حالا خودت تنظیم کن

خانوما با وجود عفونت ادراری اقدام به بارداری کنیم رو جنسیت تاثیری میذاره ؟خودمو با محلول جوش شیرین & ...

عفونت ادراری شاید مجبور بشی انتی بیوتیک بخوری. کاش خوب میشدی بعد اقدام میکردی

عفونت ادراری نمیدونم تاثیر رو جنسیت بزاره

@امیرعلی99    برای تحرک پایین اسپرم چی خوبه ؟ گیاهی چندتا از خوباشو بگو این ماه بگیرم و ...

منم شوهرم تحرک اش پایینه....

بنظر من و طبق چیزایی که هم خوندم و هم دکتر رفتم:

جینسینگ و گرده نخل رو تو معجون بریز بهش بده. خرنوووب که عااالیه. طرز مصرف و تهیه شو سرچ کن. قرص ویتامین سلن پلاس و فرتیل اید. 

رشد فولیکول هم ورزش...به گفته لوبیا جان وزنه زدن و پیاده روی....

تو گروه بانو ی خانمه بود اسمش شبنم بود فولیکولاش ریز بودن میگفت میرفته پارک و خیلی می دویده و اینکه قرص اووبوست خورده. باردار شد و بچه اش پسره

اها. خیلی ها نتیجه نگرفتن یا گرفتن؟

لوبیا جان نتیجه نگرفتن....

منم اگه با این تایپیک ها زودتر اشنا شده بودم نمیرفتم و پول ام رو میدادم اجیل و مغزیجات میدادم همسرم میخورد 

اگه با اولین اقدام لقاح صورت بگیره اقدامای بعدی فایده ای داره؟

همه اقدام های قبل از تخمک گذاری نقش دارن تو بارداری. معمولا اسپرم اخرین اقدام قبل از تخمک گذاری نطفه رو تشکیل میده. 

اقدام های بعد از تخمک گذاری نقشی ندارن ولی برای محکم کاری بهتره یه اقدام انجام بشه

علم هنوز انقدر پیشرفت نکرده ببینه اون تو چه خبره! شاید واقعا فاکتوری باشه که تاثیر گذار باشه

عفونت ادراری شاید مجبور بشی انتی بیوتیک بخوری. کاش خوب میشدی بعد اقدام میکردی عفونت ادراری نمیدونم ...

آنتی بیوتیک از پنجشنبه خوردم . جمعه دومین اقدامم بود 

عشق به خودتان شما را خودخواه نمی کند. شما را غیرقابل تخریب می کند 🤍🌱
2706