2737
2734
خیلی نیاز دارم ب دعاتون ممنونم اصلا نمیدونم این ماه با این همه استرس و تنش و دل نگرانی چی میشه ماه ...

انشالله خدا کمکتون کنه اگر اون بخواد تو هر شرایطی هر اتفاقی ممکن میشه . انشالله به حق این ماه سلامتی هم به عزیزتون برگرده 🤲

میدم. میخوام متن طولانی بنویسم وقت نکردم هنوز

وااای چ خووووووب

خیر ببینی 

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ماه کاری خاصی کردی؟ شاید فولیت خوب رشد کرده. شاید هم ماه پیش ادرارت زیاد غلیظ نبوده

ماه پیش ۳ روز سیکل تخم هویج خوردم اسید فولیک و ویتامین دی و سی و ای و خیلی گرمیجات آنتی بیوتیکم میخوردم چون عفونت ادراری داشتم آمپول جنتامایسینم میزدم و به شدت استرررررس چون ماه اول بود از ۷ سیکل کیت میزدم و منتظر آخرم فولی های ۸ میل داشتم 

این ماه یدوفولیک گرمیجات متوسط پسته خام خیلی خوردم دوفاستون .  از دیروزم آوابوست و شروع کردم

و اقدام یروز درمیون از ۷ سیکل  استرسم و کم کرد چون دیگه منتظر نبودم

2731
2738
لوبیا جان من ب فرض اینکه باردار باشم الان سه ماه بیشتر دارم یودوفولیک میخورم بازم باید ادامه بدم؟

يدوفوليك فرقش با اسيدفوليك چيه ؟ همه ميتونن بخورن يا دكتر بايد بده

2706