2733
2734
عزیزززم ایشالا ب جنسیت دلخواهت برسی برا منم دعا کن منم دارم رو‌تعداد اقدام ها تحقیق میکنم شاید همون ...

مرسی عزیزم . اگر لایق باشم چشم حتما . دارو که این مامایی که پیشش میرم خیلی تعریفشو میکردن تو چند تا تاپیک خوندم دربارش که خیلی کمک کرده پیشش رفتن به بارداریشون و اینا حالا چون نظرش یک اقدام نمیشه گقت به درد نخوره پیشش میرم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی عزیزم . اگر لایق باشم چشم حتما . دارو که این مامایی که پیشش میرم خیلی تعریفشو میکردن تو چند تا ...

چه دارویی بوده مگهه؟؟
ازه منم با این مامام پیش میرم شاید اقداماتم برا اساس لوبیا برم

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2731
2738
اهان راست میگی  فعلا عرق کاسنی و گرمیجات‌رو شروکن

من تقریبا دوماهه چایی هامو با دارچین و هل و زنجبیل میخورم . پریود این ماهم اصلا لکه یینی نداشتم مثل هر سری . بزن تاپیکای سردی رحم و اینا رو بخون علائم رحم سرد رو داشتم من کلی این ماه اونجوری نبود . عرق کاسنی ام بیرون برم میخرم . ولی تو تاپیک بانو ریشه شو میخریدن و استفاده میکردن . من فعلا از لحاظ گیاهی کاری نکردم منتظرم برم طب سنتی قم ببینم اون چی میده

كاچي ادويه خواصي داره ؟ من بلد نيستم 

اولین بار درست کردم روغن زیاد ریختم خراب کردم.

سعی کنین جای روغن کره یا روغن حیوانی بزنین.

یه قاشق ونصفی روغن با ئه قاشق آرد روی گاز تفت میدیم تا رنگش طلایی روبه قهوه ای بشه وقتی آماده شد زیرشو خاموش میکنیم تا کمی خنک شه بعد یه لیوان آب جوشیده ازقبل سرد شده رو یه قاشق ونصفی شیره انگور توش مخلوط میکنیم وبه آرد وروغن سرد شده مون اضافه میکنیم وزیرشو روسن میکنیم وتندتند هم میزنیم که گوله گوله نشه .همزمان که داریم هم میزنیم زعفرون ومکرده به میزان دلخواه بهش اضافه میکنیم..

تازمانی هم میزنیم که حالت کشدار بشه ولی مث حلوا سفت نشه.کمی آبکیه

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2706