2737
2734
لوبیا جون برای بار اول میخام برم سونو دستم بیاد تخمک گذاری کی هست و فولی هام چطورن بگم سونو واژینال ...

سونو رحم انجام بده بنظرم اگه مطمینی کیتت زودتر مثبت نمیشه ۱۷سیکل برو

لوبیا جون برای بار اول میخام برم سونو دستم بیاد تخمک گذاری کی هست و فولی هام چطورن بگم سونو واژینال ...

کیت بزن،اگه این ماه اقدام نیستی .همینکه کیتت رنگ گرفت چندساعت بعدش برو سونو اندازه فولی دستت میاد.البته هرماه انگار روز تخمک گذلرز واندازه فولی فرق میکنه واسه بارداری باید تقویت کنی.سونو هم شکمی ،خودشون میدونن

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی گرمی خوردم تو پریودی،اووبوست اینام خوردم  روزه ۱۳رفتم سونو فولی ۹/۵بود اگه رشد کنه تا ۲۰م ...

ان شاءالله که رشد میکنه پس به کیت زدن ادامه بده،اقداماهم متوقف کن خسته نشین تا کیت پررنگ بشه بعد رگباری برو

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
ان شاءالله که رشد میکنه پس به کیت زدن ادامه بده،اقداماهم متوقف کن خسته نشین تا کیت پررنگ بشه بعد رگب ...

اره کلا دو بار داشتم اقدام روز ۱۲ و ۱۴ امروز ۱۷م

حالا نمیدونم امروز اگه کیت رنگ نگرفت برم اقدام یا نه؟

@لوبیا۹۹ جون لطفا شمام اومدین نظر بدین

2731
اره کلا دو بار داشتم اقدام روز ۱۲ و ۱۴ امروز ۱۷م حالا نمیدونم امروز اگه کیت رنگ نگرفت برم اقدام یا ...

من پیشنهاد میکنم تو هر شب اقدام برو تا روز۲۰ سیکلت. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2738
عزیزم  شما برای اقدام از قرص اسپرین میخواین مصرف کنین؟ من موندم مصرف کنم یا نه

بله، استفاده میکنم. چون دکتر بهم داده فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه‌.‌ شما چرا شک دارین؟ میترسین عوارض داشته باشه؟ 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
بله، استفاده میکنم. چون دکتر بهم داده فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه‌.‌ شما چرا شک دارین؟ میترسین عوارض ...

اره میترسم عوارض داشته باشه

چندجا خوندم برای کسایی که سقط داشتن تجویز میشه

خیلی ها هم دیدم با خوردنش جنسیت بچشون پسر شده

اسپرین ۸۰ براتون نوشتن؟

2706