2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که فعلا فقط تماشاچی ام . تنها کاری که کردم آزمایشه اسپرمه شوهرمه که چهارشنبه میره انجام بده تازه ...

من از شما هم بیکار ترم. حتی شوهرم هم نفرستادم برای آزمایش...

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

خانم ها میشه منو راهنمایی کنید؟

من از دو روز پیش شروع کردم به کیت زدن. برای اولین بار تو عمرم. با توجه به اینکه سیکل هام 27 تا 29 روزه است از روز ده کیت زدم. ساعت 3ونیم ظهر با ادرار غلیظ.

هاله روز دهم پررنگ تر از روز یازدهم بود چرا؟؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2720
سلام دوستان  من امروز برای نماز صبح که پا شدم  پریود شدم  گفتم که همه از انتظار در ...

امیر علی جونم حتماا صلاحی توش بوده

باقدرت برووو برای ماه دیگههه😍😍😍

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
دوستان من نمیخوام حرف خودم رو تحمیل کنم. فقط ازتون خواهش میکنم تو این دو سه ماهی که وقت دارین تا اقد ...

من چند بار تاپیک‌شمارو‌دخوندم‌ذگفتم ک نمیشه امار شمارو چشم پوشی کرد 

فقط دارم ب تحقیقاتم ادامه میدم ک باخیال راحت انتخاب کنم 

سلام دوستان  من امروز برای نماز صبح که پا شدم  پریود شدم  گفتم که همه از انتظار در ...

سلام گلم. فدای سرت.

خودتو ببند به کاچی و زعفرون و پر قدرت برای ماه بعد برنامه ریزی کن.

2714
دوستان من نمیخوام حرف خودم رو تحمیل کنم. فقط ازتون خواهش میکنم تو این دو سه ماهی که وقت دارین تا اقد ...

لوبیایادته من این ماه چهارتا اقدام داشتم بعد رفتم دکتر گفت از دی اقدام کن 

من  از دیروز نافم ب سمت پایین درد میکنه ینی یهو تیر میکشهههه میترسم نکنه حامله باشممم😢😢

بد ک دقت کردم دیدم از اولین اقدامم نه روز میگذره و از اخرینش۶روز 

سلام اگه اجازه هست منم‌میخوام باهاتون همراه بشم یه دختر دارم و آذر یا دی می‌خوام انشاءالله برا پسر ...

عزیزم خوش اومدی.

قرص تقویتی زیاده ولی باید به نسبت شرایط خودتون و همسرتون  استفاده کنید.

مثلا اگه فولی هاتون کوچیکه قرص اوابوست بخورین. یا اگه ترشحاتتون کمه قرص ویتاگونس بخورین.

برای همسرتون هم یه پودر تقویتی اسپرم هست به نام آندروفرتی که 500 تومن قیمتشه و به صورت شاسه ای هست. 

اگه اونو نخریدین هم قرص ویتامین ای هفته ای دو بار قرص زینک و ویتامین دی و ...

اشکال نداره عزیزم حالتو درک میکنم ولی یه چند روزی ک بگذره با خودت کنار میای ک خدا نخواسته و نشده ک واقعا هم همینه و شک نکن ک خدا خودش اگ ب صلاحمون باشه میده نباشه هم نمیده فقط توکل ب خودش 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊

منم اون ماه حیلی ذوق داشتم خیییییییلی از خیلی هم بیشتر این ماه دیگ باورتون میشه اصلا ذوق ندارم شدم شدم نشدمم نشدم هرچی خدا بخواد اون ماه هر یک روزش برام یک ماه گذشت .... این سری بیخیالترم راحترم ... 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
خدا را شکر که بهتری  برای منم دعا کن عزیزم

حتما عزيز لمممم تو همه چي ي حكمتي هست توكل كن بخدا

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2706