2733
2734
باور کن به شانس و کارایی که ما  میکنیم نیست  فقط باید خدا بخاد  به این فکر کن که خ ...

امیرعلی اخه من کیت خریده بودم ک ماه بعد بزنم...اصلانم تقویتی واسه تخمک یا اسپرم هیچی نخوردم....ب صورت کاملا اتفاقی و طبیعی باردارشدم هنوزم باورم نمیشه...۸ روز تخمک گذاریم جلو افتاد و کار رو ب هم ریخت....سر دخترم ک الان ۲۰ ماهشه لتروزول خوردم کیفیت تخمکم پایین بود....اما این.............😭😭

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
باور کن به شانس و کارایی که ما  میکنیم نیست  فقط باید خدا بخاد  به این فکر کن که خ ...

حتی شوهرم از اسپرم نداد....رابطه ی خشکی هم داشتیم و من ارضا نشدم اصلا......خب اینا همه دلیل استرسامه ک مطمئین تر میشم همشون ب نفع دخترن...فقط ی اقدام...ارضا نشدن...نخوردن قلیایی...ندونستن تاریخ تخمک گذاری..استرس...و بقیه چیزا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیرعلی اخه من کیت خریده بودم ک ماه بعد بزنم...اصلانم تقویتی واسه تخمک یا اسپرم هیچی نخوردم....ب صور ...

عزیزم اینا که ناراحتی نداره. اول اینکه خیلیا هستن که اصلا کاملا ناخواسته باردار میشن و بچه شون هم پسر میشه. دوم اینکه اصلا به فرض پسر نشه، به خدا اعتماد کن. هیچ عقل سلیمی نمیگه پسر بهتره. منم چون یه دختر دارم میخوام دومی پسر بشه اما اگه نشه هم اصلا برام مهم نیست، چون هم دخترم خواهردار میشه هم خودم دوتا مونس و همدم دارم به جای یکی و این عالیه... بخدا این فکر پسر داشتن فقط از تلقینات بقیه میاد به ذهن ما. وگرنه دخترا خیلی شیرین تر هستن و در آینده هم بیشتر یار و مونس مون. توکل کن به خدا و بهش اعتمادکن و فقط ازش بخواه که بچه ت سالم و سلامت به دنیا بیاد.‌

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2731
عزیزم اینا که ناراحتی نداره. اول اینکه خیلیا هستن که اصلا کاملا ناخواسته باردار میشن و بچه شون هم پس ...

منم ی دختر ۲۰ ماهه دارم عزیزم‌....حرفای بقیه دست از سرم بر نمیدارن....بفهمن این یکی هم دختره میگن اخی طفلکی داداش نداره پسر هم نداره....وگرنه ی تار موی دخترمو با ۱۰۰ تا پسرعوض نمیکنم خداشاهده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا میخاستی احتیاط اقدام آخرو بری در صمن فردا صبح با ادرار دوم کیت بزن چون اون از همش معتبر تره ع ...

رفتم دکترر 

گفت تا دی ماه اقدام نکن برای رعایت رژیم میگفت رژیممو ۹۰٪جواب گرفتن 

من رفتم جزو اقدامیا دی🙈

حالا باید دید اقدامای این ماهم‌ چی میشه

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
منم ی دختر ۲۰ ماهه دارم عزیزم‌....حرفای بقیه دست از سرم بر نمیدارن....بفهمن این یکی هم دختره میگن اخ ...

ببین این خودمونیم که به دیگران اجازه دخالت کردن و نظر دادن میدیم. من همیشه پیش دیگران گفتم دلم میخواددخترم خواهر داشته باشه، هیچی جای خواهر رو نمیگیره. حالا اگه بچم پسر شد که شد، ولی اگه دختر شد هم با افتخار و با اعتماد به نفس تمام میگم خداروشکر که دوتا دختر دارم. به نظر من همه باید همینکارو کنن تا کسی به خودش اجازه نده نظری درباره دختر یا پسر بودن بچه مون بده. 😉  

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2738

لوبیا جاان من از کیت مکس 14 استفاده میکنم قابل اعتماده؟؟

مارک دیگه گیرم نیومد

من پری هام 30 روزه هست یعنی هر ماه 22 ام ظهر یا شب پری میشم از همون روز حساب کنم و کیت رو از سیزدهم ماه بزنم ؟

واینکه تاثیری داره از سمت چپ ازاد بشه یا راست؟

2706