2726

راستی امیر علی جون یه چیز دیگه هم که دوس داشتم در موردش بهتون بگم استفاده از جوش شیرینه که من تجربه بدی در این مورد داشتم سر دختر دومم قبل از اقدام هرماه جوش شیرین تزریق میکردم که باعث شد عفونت شدید گرفتم و تا ۹ ماه باردار نمیشدم اخرشم مجبور شدم رحممو فریز کنم ولی اینبار فقط ماه اقدام بعداز پریود هر روز خودم شستشوی سطحی میدادم و چند بارم یه نوک انگشت جوش شیرین خوردم همین

خدایا امیدم تویی🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی امیر علی جون یه چیز دیگه هم که دوس داشتم در موردش بهتون بگم استفاده از جوش شیرینه که من تجربه ...

سلام عزیزم بهت تبریک میگم .

راستی توهمه ی رابطه هات ار گ ا س م شدی؟

من تو دوتاش شدم ولی سومی نه .....

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
یعنی سعی میکنم خودمو بزنم به بی خیالی  ولی اکثر اوقات فکرم مشغوله توکل بر خدا  انشالله ...

انشاءالله همین ماه به مراد دلت میرسی امیرعلی جون وخدا یه گل پسرناز بهت هدیه میده 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
یعنی برای اقدام روز ۸ سیکلت شوهرت صبحش برای ازمایش تخلیه شده بود و شما همون شب اقدام رفتیم؟ یعنی برا ...

سلام. 

لوبیا جان مطمن باش خیلی ها هستن که دارن استفاده میکنند. انشاالله خداوند چندین برابر از دعای خیر رو به زندگیت برگ دونه....

من به شخصه تحت نظر یک ماما یک میلیون و دویست گرفته. بعد با این تایپ یک آشنا شدم خیلی اطلاعات بیشتری گرفتم. 

و بشدت پشیمانم....

انشاالله با توکل بر خدا همه مون نتیجه بگیریم

راستی خاهر منم یک اقدام روز تخمک گذاری داشته و بچه اش دختره.

جاری من چند اقدام داشته و بچه اش پسره

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
سلام عزیزم بهت تبریک میگم . راستی توهمه ی رابطه هات ار گ ا س م شدی؟ من تو دوتاش شدم ولی سومی نه .. ...

سلام گلم نه منم فقط تو دوتا از اقدامای اصلی یعنی روز ۱۰ و ۱۱ ارگاسم شدم ولی دوتای دیگه رو نه 

خدایا امیدم تویی🌹🌹
سلام.  لوبیا جان مطمن باش خیلی ها هستن که دارن استفاده میکنند. انشاالله خداوند چندین برابر از ...

دقیقا منم همه اطرافیانم دوتا پسر دارن جاریم خواهرشوهرام و زن داداشام و من که ازشون میپرسیدم همشون سر پسراشون تعداد اقداماشون زیاد بود با اینکه همشون تغذیه و طبع متعادلی داشتن  و حتی چند تا از دوستام به همین خاطر منم دیگه توکل بر خدا بدون ترس تعداد اقدامهام رو زیاد کردم که خدا رو شکر نتیجه داد

خدایا امیدم تویی🌹🌹
راستی امیر علی جون یه چیز دیگه هم که دوس داشتم در موردش بهتون بگم استفاده از جوش شیرینه که من تجربه ...

رسام جون منم شبای اقدام فقط شستشوی سطحی داشتم 

و یکمش را خوردم روز بعد تخمکگذاری عفونت پنیری گرفتم 

که دکتر پماد واژینال کلوتریمازول داد بهتر شدم

فقط امیدوارم نتیجه بده 

اکثر بچه ها که باردار شدن علائم داشتن ولی من هیچ خبریم نیست.

رسام جون منم شبای اقدام فقط شستشوی سطحی داشتم  و یکمش را خوردم  فقط امیدوارم نتیجه بده&n ...

کار خوبی کردی عزیزم خدا بزرگه انشالله دلت شاد بشه ولی اگه احتمالا هم باردار نشدی اصلا نگران نباش به امید خدا ماه بعد با توکل و اطمینان جلو برو گلم دلم روشنه واست ایشالله خدا دل شما و همسرتونو هم شاد میکنه🌹🌹🌹

خدایا امیدم تویی🌹🌹
سلام عزیزم بهت تبریک میگم . راستی توهمه ی رابطه هات ار گ ا س م شدی؟ من تو دوتاش شدم ولی سومی نه .. ...

سامی جون حالا که اومدی خوندی لطفا اقدامات را ادامه بده شوهرتو تقویت کن و برو اقدام 

انشالله که همین ماه اول خدا با یه گلپسر سوپرایزت کنه عزیزم

امیر علی جون حتما مطمین شو که عفونت نداشته باشی چون خود عفونت به نفع دختر شدن جنین هستمنم دوماه قبل اقدام یه مقدارکم خارش داشتم که به پیشنهاد امیدوار جون تو تاپیک بانو چند روز عنبر نسا دود دادم و خدارو شکر برطرف شد

خدایا امیدم تویی🌹🌹
سلام گلم نه منم فقط تو دوتا از اقدامای اصلی یعنی روز ۱۰ و ۱۱ ارگاسم شدم ولی دوتای دیگه رو نه 

باشه عزیزم خیلی ممنون😘❤

2706