2703
2553

امیرعلی عزیز من ۹ هفته و سه ردز تو آزمایشگاه ژنتیک پارس ژنوم کرج آزمایش تشخیص جنسیت با خون مادر دادم که گفتن جواب ۹۸درصد قابل اطمینانه مخصوصا اگر پسر باشه هزینه شم ۶۳۰ تومن شد که بعد یه هفته جواب دادن

خدایا امیدم تویی🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم عزیزم حتما اگر لایق باشم انشالله همه دوستان به جنسیت دلخواهشون برسند 😘

سلام عزیزم مبارک باشه،ان شاءالله سلامت بیاد توی بغل خودتو شوهرمهربونت وکنار هم بهترین زندگی روداشته باشین🥰

واقعا برات خوشحال شدم💝

خودتون قبل اقدام سونو دادین بینم فولی چنده؟

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
عزیزم اقداماتم رو توضیح دادم  و داروهای مصرفی رو البته بگم ماه اقدام همسرم آزمایش اسپرم داد که ...

منم اینماه اقدام کردم از روز رنگ گرفتن کیت تا کمرنگ شدن 4تا اقدام با فاصله 12ساعت 

ولی امروز11روز ازتخمکگذاریم میگذره وهیچ علامتی ندارم 

میخام بدونم اگه پریود شدم برای ماه بعداز دوروزبه مثبت شدن کیت هر24ساعت اقدام برم یا همون 12ساعت باشه 

آزمایش شوهرامون شبیه به جز تعداد که از شوهرم 80میلیونه.

منم پنوکسی فیلین.سلن پلاس.رویال ژلی.خرنوب جنسینگ کاسنی گرد نخل نر ویتامین ای وسی و امپول ب کمپلکس وب 12 و.....شوهرم میخوره

امیدوارم خدا دیگه از انتظار درم بیاره و منم باردار بشم.

شما هم خیر بجه ها وهمسرتو را ببینی عزیزم.

2720
سلام لوبیا جون امروز لک لانه گزینی دیدم یه دنیا ممنون بابت راهنمایی هاتون آزمایش بتا کی جواب میده ...

خداروشکر امروز داریم خبرای خوشحالی میشنویم،،

واقعا ی دنیا ازلوبیا جون ممنونیم ان شاءالله زندگیشون سرشاااار ازخوشبختی باشه وبه خواستشون برسن😍

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
امیرعلی عزیز من ۹ هفته و سه ردز تو آزمایشگاه ژنتیک پارس ژنوم کرج آزمایش تشخیص جنسیت با خون مادر دادم ...

الهی الحمدلله رب العامین واقعا انرژی گرفتم وامیدوار شدم 

اینقدر خوشحالم دخترام میگن مامان چه خبره چقدر خوشحالی😊😊😊

سلام عزیزم مبارک باشه،ان شاءالله سلامت بیاد توی بغل خودتو شوهرمهربونت وکنار هم بهترین زندگی روداشته ...

ممنون گلم انشالله دعا کنید واسم بتونم پسرمو سالم بغل بگیرم

حقیقتش من اصلا سونو نرفتم چون کرونا بود و منم آسم خفیف دارم میترسیدم برم زیاد بیرون ولی سیستم بدن خودمو کامل میشناسم من همیشه ترشح و درد تخمکگذاری دارم و اینکه مطمینم تخمکم از تخمدان چپ آزاد شده

خدایا امیدم تویی🌹🌹
2714
منم اینماه اقدام کردم از روز رنگ گرفتن کیت تا کمرنگ شدن 4تا اقدام با فاصله 12ساعت  ولی امروز11 ...

امیرعلی جان منم دقیقا اقدامام مث شمابوده الانم ۴روزه ازآخرین اقدامم میگذره، لک لانه گزینی وایناهم ندارم ولی دردخفیفی وی حرکاتی سمت راستم احساس میکنم،شما چطور؟

الهی الحمدلله رب العامین واقعا انرژی گرفتم وامیدوار شدم  اینقدر خوشحالم دخترام میگن مامان چه خ ...

فدات عزیزم من هنوزم تاپیک رو دنبال میکنم امیدوارم به زودی خبر خوش بارداری شما و دیگر دوستان رو با جنسیت دلخواه بشنونم من خودمم هنوز باور نکردم آخه ما دیگه آخرین تلاشمون رو در اوج نا امیدی انجام دادیم ولی خدا بخشنده تر از این حرفاست🌹🌹🌹

خدایا امیدم تویی🌹🌹
سلام لوبیا جون من تازه اومدم تاپیکتون من این ماه اولین ماه اقدامم بود همیشه۱۴تخمک گذاریمه ومن ۱۲،۱۳، ...

سلام عزیزم .

با اجازه لوبیای عزیز

عکس کیتارو بزار تا لوبیا خودش بیاد مامیتونیم کمی راهنماییت کنیم

سلام من 18 سیکل هستم روز 12 هم رفتم سونو که فولی 13 داشتم با این حال اقدام هامو ول نکردم و تا اینجا ...

معمولا نشانه بزرگ شدن تخمک. کیت نزدی؟ دوباره نمیشه سونو بری؟

احتمالا امروز یا فردا ازاد بشه تخمک

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706