2726
نه گلم این چه حرفیه. لوبیا از نظر شرایط اقدام چند درصد شانس پسر میدی؟ شوهرم دیشب میگه با این وضع ا ...

ایشالا ک پسره🙏🙏🙏خوش بحالت شوهرت میدونه باز همکاری میکنه

شوهره من نمیدونه و خوشبختانه اطلاعاتش در این مورد کمه وقتی میپرسه این خوراکی و اینا کارا برا چیه میگم‌همه برا باردار شدن اینکارارو میکنن 

عزیزی لی لی جون ایشالا به نتیجه دلخواهت برسی و پسرتو این ماه باردار باشی و از کیت و اقدام راحت بشی ، ...

یکم اقدام هام زیاد شد و همسرم ناامیدم کرده از جنسیت.واسه اون هی ته دلم میگه این ماه کاش نگیره🙄

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما دکتر رفتی گفتی می خوای برای پسر اقدام کنی؟ میشه بگین چه توصیه هایی کرد؟ چیا گفتن بخورین؟

سلام عزیزم من برای تنظیم پریودیم رفتم 

چون چهارماهه پریود نشدم فکر کردم باردارم 

ولی نبودم کلی آزمایش وسونو دادم مشخص شد پرولاکتینم بالاست قرص کابرگولین بهم داد هفته ای یکی

بهشم گفتم دوتا دختر دارم میخوام پسر دار بشم گفت تو اینترنت خیلی چیزا نوشته  تحقیق کن سه ماه رعایت کن اونوقت ماهی که میخوای حامله تخم هدیج فرنگی هرروز دم کن بخور اونوقت سونو ازت میگیرم اندازه فولیکولاتو ببینم بعد ببینم تخمکت تو سونو کی آزاد میشه تا بگم کی اقدام کنی همینا رو گفت 

فعلا رو اوردیم به گرمی منو شوهرم 

بهش دم کرده خرنوب میدم قطره آفرودیت برای افزایش اسپرم

عرق کاسنی دونه فلفل سیاه چهار شیره 

هرردز هم یه قاشق عسل وسیاه دونه وزنجبیل ومیخک ودارچین قاطی میکنیم میخوریم وکلی چیزای دیگه که تو نت هست

خدایا شکرت  
یکم اقدام هام زیاد شد و همسرم ناامیدم کرده از جنسیت.واسه اون هی ته دلم میگه این ماه کاش نگیره🙄

۶بار اقدام داشتین؟

من با گفته لوبیا جون ۷ بار باید اقدام داشته باشم یعنی زیاده؟

2728

اقدام زیاد که خیلی خوبه لی لی مگه ندیدی همسر امیرعلی با فاصله کم تحرکش بیشتر بود تحرک هم خیلی مهمتره لی لی

ایشالا میگیره پسر هم میشه دلتو بسپار به خدا دیگه از این بعد استرس هم نداشته باش

من که جز خواب زیاد هیچ علامتی ندارم این ماه امیدی نیست ۵ روز دیگه باید پریود بشم بعدش اوابوست بخورم ببینم چی میشه ماه بعد

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش
سلام عزیزم من برای تنظیم پریودیم رفتم  چون چهارماهه پریود نشدم فکر کردم باردارم  ولی نبو ...

منم همینارو انجام میدم

دم کرده خرنوب پیدا نکردم شیره ش رو خریدم

دمنوس اسطخدوس و زنجبیل و گل مخمدی هم میخوریم هر روز 

عرق کاسنی هم‌شنیدم من اگه ۴۵روز صبح ناشتا بخوره صد در صد پسره ب امید خدا 

سلام عزیزم من برای تنظیم پریودیم رفتم  چون چهارماهه پریود نشدم فکر کردم باردارم  ولی نبو ...

عزیزم انشالله که به نتیجه برسین. خوبه که دکتر خوب برخورد کرده. بعضی دکترها وقتی می شنون دختر می خوام یا پسر می خوام عصبانی میشن  

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
اقدام زیاد که خیلی خوبه لی لی مگه ندیدی همسر امیرعلی با فاصله کم تحرکش بیشتر بود تحرک هم خیلی مهمتره ...

اره خواهرشوهرت واقعا تعداد اقدامصو راستشو بهت گفته چندتا بود؟؟؟؟؟؟میتونی بپرسی اقدام هاشو؟؟

هنش اونو یادم میندازم از دلهره ام  کم میشه.

۴تا اقدام و کاملا راضی ام .ولی الان شد ۶تا.

کاش توهم این ماه جواب بگیری خیلی عالی میشه.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
منم همینارو انجام میدم دم کرده خرنوب پیدا نکردم شیره ش رو خریدم دمنوس اسطخدوس و زنجبیل و گل مخمدی ...

دم کرده ی رزماری --قولنجان هم میخوریم 

دم کرده ی زنجبیل ودارچین

خدایا شکرت  
عزیزم انشالله که به نتیجه برسین. خوبه که دکتر خوب برخورد کرده. بعضی دکترها وقتی می شنون دختر می خوام ...

دقییییقا من اصلا ترسیدم ب دکترم بگم همه کارارو خودم تحقیق کردم و انجام میدم

اره خواهرشوهرت واقعا تعداد اقدامصو راستشو بهت گفته چندتا بود؟؟؟؟؟؟میتونی بپرسی اقدام هاشو؟؟ هنش اون ...

اره بیچاره راست گفته😁😁 از روز ۱۲ تا روز ۱۷ هرشب اقدام داشته و روز ۱۴ تا ۱۶ که کیت مثبت بوده همسرش مرخصی گرفته که خوب استراحت داشته باشن و دائم معجون و شیرسویا خورده شوهرش و دوبار اقدام کردن

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش
دم کرده ی رزماری --قولنجان هم میخوریم  دم کرده ی زنجبیل ودارچین

من زنجبیل دارچین گل محمدی اسطخدوس زعفرون میکس کردم هر روز سه چهار بار میخوریم

الان تو خوراکی های این هفته اقدام موندم

توت فرنگی و انبه و خرما قبل نزدیکی میخوریم 

نمیدونم چیز دیگ هم لازمه؟

2706