2733
2734

یکی از اشناهای @روژان٩٣   دکتر تعیین جنسیت رفت برای پسر چون دو تا دختر دارن.

دکترشون گفت از روز ۱۱ تا ۱۷ هر شب نزدیکی داشته باشن و روزهایی که کیت مثبت بوده روزی دوبار اقدام داشتن. خدارو شکر بچه شون پسره. سیکلشون ۲۸ روزه بوده. تو سیکل ۲۸ روزه تخمک گذاری معمولا بین روز ۱۴ تا ۱۶ اتفاق میافته. 

رژیم غذاییشون هم:

مواد مصرفی:

گوشت بلدرچین

گوشت گوسفند

ماهی

میگو

بیضه گوسفند

هرروز سیر کامل

موارد تقویتی: بادوم زمینی، نعناع، لوبیا چیتی، مارچوبه، سویا، تخم کتان، جگر بوقلمون

موارد گیاهی: 

گیاه پنج انگشت( تقویتی)

شبدر قرمز ( رفع مشکلات هورمونی)

گرده گل یا زنبور( رفع مشکل کیست تخمدان)

برگ به

عسل و سیاهدونه

ممنوعیات: تخم مرغ، کنسرو و غذای اماده، نوشابه ، قند مصنوعی

حلوا شامل: کنجد سیاه و سفید، سیاهدونه، تخم کتان، دارچین زنجبیل، گردو و بادوم و پسته، ارد نخودچی و ارد ذرت، شیره انگور، خرما و روغن زیتون( هرروز به اندازه یک گردو)

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

اینو قبلا یه خانمی در مورد تغذیه در یه تاپیک دیگه گفته بود:

مشهد ک بودم ی دکتر طب سنتی برنانه گذاشته بود رفتم گفتن کارش عالیه بعد برا باروری مردا و زن ها ی سری فاکتور داد گفت اینا ک بخورن واسشون عالیه میگفت تا الان هرکی اومده نتیجه گرفتع 

برا مردا میگفت واسه تحرک اسپرم اسپرم ضعیف واسه همه چیش خوبه قدرت جنسی رو بالا میبرد 

تخم پیاز ۵۰ گرم 

خرنوب ۳۰ گرم 

شهدانه ۵۰ گرم 

دارچین ۱۰ گرم 

گلنار۱۰ گرم 

پودرشون میکنیدمیریزید توشیشه هراندازه ک هست دوبرابرش عسل قاطیش میکنید یک قاشق غذاخوری تا ۴۰ روز هرشب میخوره 

برای خانم ها هم واسه قطر تخمک و سردی رحم تنظیم سطح هورمون 

آنیسون ۵۰ گرم 

گل همیشه بهار ۳۰ گرم 

پنج انگشت ۱۰ گرم 

برگ کاسنی ۱۵ گرم 

گل اسطخودوس ۱۵ گرم 

اسیاب میکنید بعد از ناهار و شام میریزید تو کپسول میریزید توهمون کپسول میخورید ب جز ایام قاعدگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی وقتها ممکنه تخمک ازاد بشه ولی کیت هنوز پر رنگ بمونه. دوستمون @فرانمهر روز ۱۹ رفت سونو. یه فولیکول سایز ۱۶ داشت. روز ۲۱ ساعت ۶ عصر رفت سونو و دید همون فولیکول ازاد شده. همونطور که میبینین کیتش تا روز ۲۱ ساعت ۹ شب تقریبا دو خط همرنگ بود. 

اثر تخلیه مداوم روی تعداد و تحرک اسپرم.

برای ستون اول مدت زمان ذخیره اسپرم ۳-۴ روز بوده. برای ستون های بعدی هر شب تخلیه تا ۱۴ شب مداوم:

2728

و اما مقایسه تعداد و تحرک اسپرم برای پرهیز طولانی و تخلیه بعد از ۴ ساعت. میبینید که وقتی از تخلیه قبل فقط ۴ ساعت میگذره، درسته که تعداد کم میشه، تحرک بشدت بالا میره

برای پسر دار شدن یادتون باشه رژیم پرکالری هم مهمه. هیچ وقت در طول روز گرسنه نمونین و سعی کنید صبح که از خواب بیدار میشین حتما صبحانه رو تا نیم ساعت بعد از بیدر شدن بخورین.

وزنه زدن روزی ۴۰ دقیقه یا هفته ای سه بار هم خیلی مفیده برای پسر دار شدن.

پیاده روی در حد ۴۵ -۶۰ دقیقه روزی هم مفیده به شرط اینکه وزن کم نکنید و وزنتون ثابت بمونه.

2738
 آخیش پیداتون کردم

اره، تکلیف کردم هر کی میاد تو تاپیک دوباره دو صفحه اول رو بخونه!!! برو تکلیفت رو انجام بده 🤣🤣 چند روز تا پریت مونده؟

لوبیا جان من امروز چهارمین روز پریود هستم وتقریبا خونریزی ندارم  فردا اقدام بدون جلوگیری داشته باشم؟؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
لوبیا جان من امروز چهارمین روز پریود هستم وتقریبا خونریزی ندارم  فردا اقدام بدون جلوگیری داشته ...

تاپیک رو‌ دوباره بخون با دقت. یک سری چیزی آپدیت شده.

2706