2733
2734
عنوان

دررفتگی لگن در نوزادان

| مشاهده متن کامل بحث + 28758 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام .من نی نیم دو ماه و نیمه گی پاشو عمل کردن الان تو گچ چون حفره های لگن ش خیلی کم عمق دکتر میگه یک سال و میگی عمل داره و احتمال اینکه خوب شه کم تورو خدا اگه کسی این شرایط داشته کمکم کنید

2731
هیچ کس نیست به من کمک کن الان بیست روز نینی من پاش تو گچ و من با دیدنش زجر می‌کشم اگه کسی موردی با ا ...

سلام عزیزم 

پسر م امروز عمل شد بخاطر دررفتگی لگن

پسرت خوب شده؟

چند روز بستری بود؟

چطوری باید پوشکش کنیم با گچ میشه پوشک کرد؟

پسر من هنوز مرخص نشده ۶ ساعت توی اتاق عمل بوده😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738
سلام عزیزم  پسر م امروز عمل شد بخاطر دررفتگی لگن پسرت خوب شده؟ چند روز بستری بود؟ چطوری بای ...

سلام عزیزم بچه من دختر تازه از تو گچ درش آوردیم واسش کمربند بستیم دختر من عمل بسته شد و یک ساعت تو اتاق عمل بود خدا رو شکر بهتر آن شاالله خدا بچه تو روم شفا میده

سلام عزیزم بچه من دختر تازه از تو گچ درش آوردیم واسش کمربند بستیم دختر من عمل بسته شد و یک ساعت تو ا ...

آها به سلامتی خدا حفظش کنه

هر دو پاش رو گچ نگرفته بودن؟

واسه شستنش وقتی مدفوع میکرد چیکار میکردی؟

پسر منو تا شکمش گچ گرفتن

آها به سلامتی خدا حفظش کنه هر دو پاش رو گچ نگرفته بودن؟ واسه شستنش وقتی مدفوع میکرد چیکار میکردی؟ ...

چرا منم هر دو پاش تا بالای ناف تو گچ بود .فقط با دستمال مرطوب تمیزش میکردم نمیشه شست اگه اب بره تو گچ اذیت میشه منم دو ماه تو گچ بود چون دو ماهش بیشتر نبود دل دردی هم بود مدام گریه میکرد ان شاالله خدا همه مریضها رو شفا بده پسر کوچولوی شما هم خوب بشه خیلی سخت خدا خودش کمک کنه سرنوشت ما هم اینجوری رقم خورده

چرا منم هر دو پاش تا بالای ناف تو گچ بود .فقط با دستمال مرطوب تمیزش میکردم نمیشه شست اگه اب بره تو گ ...

الهی بگردم 

خداراشکر که به خوبی و سلامتی گذشت 

ممنونم ازت مهربون زنده باشی 

من دخترمو پیش دکتر قرنی زاده بردم خیلی راضی ام. تو دو ماه خوب شد. بدون جراحی با کمک بریس. واقعا دکتر ...

سلام ببخشید دخترتون چند وقتش بود؟ و ممنون میشم بفرمایید دکتر قرنی زاده کجا هستن

هیچ کس نیست به من کمک کن الان بیست روز نینی من پاش تو گچ و من با دیدنش زجر می‌کشم اگه کسی موردی با ا ...

من قراره دخترمو ببرم دکتر که بگن با چه روشی حل میشه. مراقبت از نی نی با گچ سخته؟ حموم میبرید؟ 

من قراره دخترمو ببرم دکتر که بگن با چه روشی حل میشه. مراقبت از نی نی با گچ سخته؟ حموم میبرید؟ 

اره ولی باید تحمل کرد نه نمیشه حموم برو من بدن شو با دستمال مرطوب پاک میکردم البته دکتر گفت حمومش کن ولی نمی شد میترسیدم اب بده توگچش 

2706