2733
2734
عنوان

دررفتگی لگن در نوزادان

28759 بازدید | 85 پست
سلام مامانای مهربون
تو رو خدا اگر کسی کودکش دررفتگی لگن داشته در زمان تولد به من کمک کنه.به من بگید درمانش چقدر طول کشیده؟لطفا راهنمایی کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونایی رو که من میگم عمل کردن بعد گچ گرفتن فکر میکنم بستگی به نوع عمل داره ولی حدود دو ماه البته یکیشون که خییلی ضعیف بود و غذا هم درست نمیخورد( چهار سالهه) وقتی گچشو باز کردن دکتر گفت کامل جوش نخورده دوباره پنج شش هفته گچ بگیرن . جفت پاهاشو تا بالای رونش گچ گرفته بودن تا رو نافش البته وسط پاش واسه ادرار و مدفوع باز بود
2738
در رفتگی مادر زادی لگن (CDH) موردیه که در خیلی از کودکان دیده میشه و در اغلب موارد درمان کامل داره و بسته به علت و نوع دررفتگی نوع درمان فرق میکنه . شایع ترین روش های درمان در رفتگی گچ گرفتن ، استفاده از بریس و درمان جراحیه مهم ترین مساله در درمان در رفتگی مادرزادی لگن تشخیص زود هنگامه که بهتره در این موارد به جراح ارتوپد کودکان مراجعه کنید.
خیلی ممنون از توجه همه شما.واقعا دلگرم شدم.من برای اولین بار توی این سایت سوال مطرح کردم و خدا رو شکر خانومای ماهی مثل شما دوستان توجه کردین.از همه شما متشکرم.فقط برام دعا کنید که به 6 ماه نکشه و 1 ماه ونیم دیگه گچ رو باز کنن و دیگه احتیاج به بریس نداشته باشه.امیدوارم برای هیچ کودکی هیچ مشکلی پیش نیاد چون واقعا تحملش خیلی سخته.تو رو خدا فقط برام دعا کنید.
سلام
دخترم 7 روزه است ، 2.210 گرم وزن داره . و تشخیص در رفتگی هر دو ران رو دادن بهش الان هم یک بریس براش درست کردن که در دو تا پای اون رو بالا نگه میداره تا استخوان ها جا برن
ترو خدا دعا کنی براش خیلی ضعیف و لاغر

سلام مامانای گل اصلا تگران نباشید چون دختر منم تو دوروزگیش فهمیدیم دررفتگی لگن داره دکتر بهم گف دوتا پشک ببندی درس میشه من دوتا مای بیبی میبستم وسط اونا یه پوشک تا میکردم میذاشتم بچم خیلی اذیت میشد خودمم خیلی اذیت میشدم اصلا شلوارم نپوشوندم که پاهاشو صاف کنه تو یکماهگیش بردیم سونو گفتن خدارو شکر خوب شده فقط تا میتو نید پاهاشو با فاصله نگه دارید انشاا.. خوب میشه

سلام مامانای گل اصلا تگران نباشید چون دختر منم تو دوروزگیش فهمیدیم دررفتگی لگن داره دکتر بهم گف دوتا ...

سلام عزیزم پسر من هشت روزشه دکتر گفت دوپوشک ببندم  علایمش چی بوده؟؟من موقع عوض کردن نی نیم خودشو سفت میکنه

زندگی زیباست....
2706