2737
2739
عنوان

چگونه دختر دار شویم؟ با کمک کیت و‌سونو

| مشاهده متن کامل بحث + 32140 بازدید | 794 پست
من بارداری قبلیم ۴ ماه کلدمیفن خوردم و ماه پنجم لتروزول داد دکتر که باردار شدم میشه این ماه کلا کلو ...

اره میشه

سر پسرت تعداد اقدامت زیاد بود؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام . میگم لوبیا جان جناب همسر با رفتن به سونو مخالفت کرد میگه واسه چیزای الکی دکتر نرو یوقت کرونا نگیری و فلان !! قبول نمیکنه 

حالا میگم با کیت چطوری بفهمم ازاد شده؟همینکه خط پایینی کمرنگتر بشه یعنی ازاد شده؟ تا دیشب دو تا خط مثل هم بود . حالا امرپز هنوز نزدم میخوام بزنم . بعد اگه کمرنگ بود امشب اقدام کنم خوبه؟

سلام . میگم لوبیا جان جناب همسر با رفتن به سونو مخالفت کرد میگه واسه چیزای الکی دکتر نرو یوقت کرونا ...

اره وقتس پایینی کمرنگ بشه احتمال زیاد ازاد شده

2731
سلام . میگم لوبیا جان جناب همسر با رفتن به سونو مخالفت کرد میگه واسه چیزای الکی دکتر نرو یوقت کرونا ...

امپول میخوای بزنی؟ تو ۴ زوز گذشته اقدام داشتی؟

امپول میخوای بزنی؟ تو ۴ زوز گذشته اقدام داشتی؟

نه امپول نمیزنم . اخه این کلا ماه دوم اقداممه تازه ماه پیش اصلا خودمم میدونستم روز اقدامم احتمال بارداری خیلیییی پایینه بعدشم نشد . 

نه اقدام نداشتم .تا دیروز خط پایین پر رنگ تر بود ولی دیشب و امروز که زدم همرنگ شده . امشب اقدام کنم به نظرت ؟

نه امپول نمیزنم . اخه این کلا ماه دوم اقداممه تازه ماه پیش اصلا خودمم میدونستم روز اقدامم احتمال بار ...

اره بنظرم اقدام کن.

کیتت خیلی وقته مثبت شده. 

2738
معمولا کسانی که یکم تنبلی تخمدان دارن ممکنه اینطور باشن. ماه های قبل رفتی سونو؟

نه خیلی وقته نرفتم . ولی کلا هیچ مشکلی ندارم پریودام کاملا منظمه . لاغرم هستم . یعنی میشه بدون علایم باشه تنبلی؟

نه خیلی وقته نرفتم . ولی کلا هیچ مشکلی ندارم پریودام کاملا منظمه . لاغرم هستم . یعنی میشه بدون علایم ...

دکترمم که پیشش میرم دو ماه پیشم که رفتم گفت نیازی به سونو نداری چون خیلی وقت پیش خودش منو فرستاد سونو طبیعی بود همه چی 

نه خیلی وقته نرفتم . ولی کلا هیچ مشکلی ندارم پریودام کاملا منظمه . لاغرم هستم . یعنی میشه بدون علایم ...

خوب اگه هر ماه منظم پریود میشی احتمالا نباید مشکلی باشه.

امروز روز چند سیکلی؟ سیکلات چند روزه هستن؟

خوب اگه هر ماه منظم پریود میشی احتمالا نباید مشکلی باشه. امروز روز چند سیکلی؟ سیکلات چند روزه هستن؟

امروز روز ۱۴سیکلم . سیکلامم ۲۶روزست . لوبیا جون ساعت ۴کیت زدم همرنگ بود ولی الان زدم کمرنگ شده بعنی بالاهره ازاد شد؟ بعد اگه امشب ۲,۳ساعت دیگه اقدام کنم خوبه یا نه ؟

2706