2726
عنوان

تو رو خدا بیاین جواب بدین

981 بازدید | 17 پست
سلام

خانوما تا حالا واستون پیش اومده کسی که فوت شده و از دستش دادید بیاد تو خوابتون و یه چیزی بهتون بگه که قراره واستون اتفاق بیفته و بعدش اون اتفاق بیفته؟

تو رو خدا جوابمو بدید هر چی میدونید دارم نابود میشم
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
خواب دیدم مادر بزرگم که فوت شده باهاش تو یه امام زاده ای نشسته بودیم و من خوشحال از دیدنش بودم. دستشو گرفتم با یه حالت ناراحتی نگام کرد و گفت میخوام یه چیزی بهت بگم ولی سعی کن صبور باشی. گفت پسرت زنده نمیمونه ولی غصه نخور بعدش دوباره حامله میشی. منم تو خواب داشتم از گریه خودمو میکشتم. گفت باید صبور باشی خدا یکی دیگه بهت میده. گفتم اونم پسر میشه گفت نه دختره بعدش گفت منتظر باش

از وفتی بیدار شدم دارم سکته میکنم. پسرم طوریش بشه نابود میشم. به شوهرم گفتم کلی دلداریم داد ولی آروم نمیشم
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو نت سرچ کن ببین تعبیر اینکه مرده ای تو خواب چیزی بگه چیه
ایشالا که خیره
صدقه بده و خودت رو ناراحت نکن . برای دیدن یه خواب اینقدر به خودت استرس وارد نکن
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
Sadaghe bendaz!ye khoni am berizi kheili khobe !!khorusi gosfandi chizi ghorbuni konid!albate hame khaba ke sadegh nistan
شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه
2706