2726
عنوان

حالم خوب نیس بیاین تو رو خدا

286 بازدید | 22 پست

من شوهرم پارسال با ی زن شوهردار چت میکردن و گفتمم قبلا ک قرار گذاشته بودن برن با هم بیرون ک من فهمیدمو مانع شدم اون دفه رو،حالا اگ بعدا رفتن یا همو دیدن من خبر ندارم،دعوای شدیدی کردیم سر این قضیه و گفتم من همه چیو فهمیدمو خستم کردی و...حتی منو برد دفترخونه واس درخواست طلاق ک دیگه خودشم بعد چن روز پیگیر نشد.چن ماه بعد ی دعوای دیگ کردیم تو همین مایه ها و با دوستم ک وکیله مشورت کردم اونم اومد با شوهرم حرف زد و قرار شد من دیگ بهش بدبین نباشم و اونم ک از اول منکر هر گونه خطایی بود گف منم ک خطایی نکردمو و نمیکنم این بهم بدبینه اونم الکی😒😒😒خلاصه دوستان منم دیگه رمز گوشیشو نداشتم و سعی هم نکردم ک پیدا کنم چون واقعا دیگه خستم کرده،دیشب سرکار بود ساعت نزدیک 3 دیدم ی نفر اومده ب فالووراش اضافه شده نگاه کردم دیدم همون زنه س ک دقیقا پارسال تو همین تیرماه چت میکردن و من دیده بودم،حدود 5 دقه بعد انفالو شد حالا نمدونم خودش انفالو کرد یا شوهرم ک من نبینم،اما من سریع ب شوهرم اس دادم این زنیکه تو پیچ تو چیکار میکنه ک بعد 8 دقیقه جواب داد کی ب ولله من نفهمیدم و از این چرت و پرتا،گف حالا کی بوده منم دیدم میگ ب ولله دیگ اسم نحس زنیکه رو نیاوردم ک تداعی خاطره نکنم براش( شایدم واقعا متوجه نشده، پیجشم عمومیه)حالا من موندم با اون زنه چیکار کنم،زنه ی پسر 21 سالم داره شوهرشم جانبازه،در ضمن شوهرمم صب اومد دیدم سرسنگینه باهام منم حرفی نزدم باهاش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آقا این متاهلا چه م گشونه... یکی بهم توضیح بده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

شوهرت چندسالشه😐⁦🤦🏻‍♀️⁩

فعلا باهاش بد نباش

قشنگ پیگیری کن. ولی الکی ام بدبین نباش

کاملا بهت حق میدم حساس شده باشی.ولی سعی کن حالا ک موندی سر زندگیت الکی خرابش نکنی

قشنگ ته تو قضیه رو دربیار

رمزش رو یجوری بفهم

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰

خب الان من چ غلطی بکنم بنظرتون،هزار تا فکر تو سرمه،میگم حتما از پارسال تا الان با هم در ارتباطن،اگ اره ک من چیکار کنم اگ ن ک چرا بعد ی سال دوباره سر و کله ش طرف شوهر من پیدا شد

اسی ببین هیچی از دستت برنمیاد، مشکل از شوهرت چی‌ش به زنه، شوهرت نخ میده شوهرتو آدم کن، اینایی هم میان تاپیکت میگن از زنه شکایت کن جدی نگیر مدرک هم داشته باشی نمیتونی نه بر علیه شوهرت نه زنه کاری کنی فقط الکی دوسه سال میری دادگاه خودتو بدنام میکنی شوهره هم ازت زده تر میشه طلاقت میده سریع، شوهرتو آدم کن اگه آدم نشد مسالمت آمیز جداشو 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
اسی ببین هیچی از دستت برنمیاد، مشکل از شوهرت چی‌ش به زنه، شوهرت نخ میده شوهرتو آدم کن، اینایی هم میا ...

بخدا هر کار بگی کردم ن زشتم ن اخلاقم بده ن زن نامرتبی یم نمدونم چرا با من این کارو میکنه

2706