1874
1935

خدا رحمتش کنه چرا

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

اگه نگران عصب کشی دندون کوچولوهاتون هستین با خیال راحت به ما اعتماد کنید

1922

فرستادم عزیزم

آیا ازصبح تا شب در اینترنت علاف هستید ؟؟ آیا هر روز شما مانند روزهای دیگر است؟؟آیا هیچ پیشرفتی در زندگی ندارید؟؟.....ما هیچ پیشنهادی برای شما نداریم !! خدا سر شاهده ما هم مثله شماییم ...  

خدارحمتش کنه روحش شاد باشه 

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕😞                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                      ✨✨99/9/9                                                     🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋
1911

28 تیر 97 هم عموم فوت کرد 

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***
1826

خدا بیامرزه عزیزم صلوات فرستادم 

کاربر قدیمی ام،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،۱۳۷۹تاریخ تولدم نیست.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت ن،دوستان داروي كرونا رو ولش كنين براي زخم بستر چه دارويي پيشنهاد ميدين🥴🥴🥴،بارالها یه بارخاموش روشن کن شاید درست شد آمیییین😅😅😅😅
توی تصادف تو ماشین ۵ نفر بودن هیشگی هیچیش نشد 

خدا بهت صبر بده 

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ