2410
2553
من 35 هفته هستم.تو این یکی دوروز که هوا سرد شده سیستم گرمایی ما هنوز راه نیفتاده بود البته الان گرم شده و من هم نمیتونم لباس گرم بپوشم خفه میشم امکان داره نی نی سرماخورده باشه؟ آخه تکوناش کم شده
بجه توى رحم مادر سردش نمیشه بس سرما هم نمیخوره شاید حرکتهاى نى نى جون جاش تنک شده کم شده جون میکن هفته هاى اخر حرکت نى نى کم میشه
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
قدیمیا میگن بچه تو دل سرما بخوره خیلی خطرناکه منم شنیدم نمیدونم علایمش چیه ولی هر چی هست مادر نمیتونه دردشو تحمل کنه مث درد پهلو و کمر زیاد مال شما سرمانخورده مطمین باش
بسیاری عاشق،

بسیاری معشوق،

عاشق و معشوق،

انگشت شماری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ممکنه یه چادر ببند دور کمرت

اگه بچه سردش بشه قولنج میکنه که دردی مثل درد زایمان داره البتیه نه به اون شدت

نی نی رو هم شنیدم چون مامانش مرتب دوش آب سرد میگرفته با ذات الریه بدنیا اومد و بعد از تولد بلافاصله بستریش کردن

اگه درد نداری ایشالا نی نی سالمه نگران نباش اما شکمتو گرم بگیر مخصوصا از حموم که بیرون میای
2456
منم همین حرف گیلاس جوووونم رو که دوست جونم هم هست تایید میکنم

حتما حتما پهلو و شکمت رو گرم نگه دار

منم که باردار بودم چون گرمم میشد و کلا گرمایی هستم ولی یه شال دور کمرم میبستم

یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت
ببخشید این چه حرفیه ؟ دمایی که جنین در اون قرار داره در رحم مثل دمای بدن مادر ه مگه مستقل زندگی میکنه که سرما بخوره !!!!!!!!!!!!!! نه عزیزم این حرفهای قدیمی همشون هم بدردبخور نیستند ...
شما هم نگران نباش بچه ات جاش امنه و گرم و نرم :)
حرکت جنین کم بشه هم حرف دیگه ای است اگر در یک ساعت مثلا چهار حرکت نداشته باشه البته مثلا زمانی که شما خوابی رو منظورم نیست ، یک نوشیدنی شیرین بخور به پهلو ی چپ دراز بکش اگه پس از مثلا نیم ساعت یک ساعت باز هم خبری نبود حتما به دکتر مراجعه شود یا بیمارستان که حرکت بچه چک بشه !
چه جالب ،من تا حالا نشنیده بودم نی نی تو دل مامانش هم سرما میخوره
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2714

بله عزیزم من الان ۱۹ هفته هستم چند روز پیش از حموم دراومدم رفتم بیرون فرداش از درد دلم نمیتونستم راه برم رفتم پیشه دکترم شیاف داد بعد گفت دور کمرتو حتما با یه شال ببند نه خیلی سفت ولی طوری باشه که شکمت و گرم نگه داره