2726

تجویز خوراکی های خودمونی و... ممنون میشم نگین

اگر راه درمانی بلدین یا چیزی خودم بخورم که روش اثر کنه 

چون شیرمادر میخوره 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی کم کره بذار دهنش سریع دفع میکنه

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
2728
از طریق شیر مادر باید رفع بشه شما باید ملین بخوری شیر مادر هم چند روز شکمش کار نکنه عیب نداره دکت ...

الان ۶ روزه 

من کارشناس آزمایشگاهم آبجی، با روغن های مالشی شکمش رو چرب کن و کمرش رو رو به سمت پایین بکش، اگه شیر میخوره، آب رو بزار کامل بجوشه آب ولرم که نه خیلی سرد نه خیلی داغه بریز توی پستونک بده بخوره 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
شکمش با روعن زیتون ماساژ بده

همین که ایشون گفتن خوبه استارتر جان. فقط به معده اش فشار نیار. آروم دور ناف و متمایل به زیرش

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

گلم انجیر بذار تو آب شب تا صبح...صبح آبشو بده به کوچولوت... چند روز پیش یه تایپیک دیدم که یه عزیزی می گفت بچه یه ماهه شو به خاطر یبوست برده دکتر و براش شربت انجیر تجویز کرده. به نظرم بهتره از خود انجیر استفاده کنین.

من کارشناس آزمایشگاهم آبجی، با روغن های مالشی شکمش رو چرب کن و کمرش رو رو به سمت پایین بکش، اگه شیر ...

خب آدم رو که نباید به بچه ۴ ماهه داد خطرناکه گلم 

با همون روغن بچه چرب کنم شکمشو میشه ؟ آخه روغن زیتون ندارم

من کارشناس آزمایشگاهم آبجی، با روغن های مالشی شکمش رو چرب کن و کمرش رو رو به سمت پایین بکش، اگه شیر ...

😁منم یادم رفت بگم کارشناس رادیولوزی ام

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
خودت ملین میخوری؟

دو شبه دارم سوپ میخورم کلی چیزای ملین ریختم داخلش 

شربت منیزیم هیدروکسید خوردم خودم 

میوه خوردم 

هنوز دفع نکزده

2706