2737
2734
عنوان

یچیزی چند ساله تو چشمم مونده

95 بازدید | 5 پست

یچیزی چند ساله تو چشمم دراومده ک رفتم دکتر گفت کیست چربیه

ولی توی این چندسال هرچی قطره و دارو میزنم اصلا انگار ن انگار خوب نمیشه

دکترا هم میگن حاضر نیستیم عمل کنیم فقط کیست های بزرگو عمل میکنیم

ولی من خیلی دارم درد میکشم و دیدم حتی کم شده

کسی داروی گیاهی چیزی بلده ک کمک کنه؟

ینی چی عمل نمیکننن؟من مژه رفت تو چشمم عفونت کرد دکتر گفت عملت میکنم باید عمل کنن

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)
ینی چی عمل نمیکننن؟من مژه رفت تو چشمم عفونت کرد دکتر گفت عملت میکنم باید عمل کنن

پدرم دراومد التماسشون میکنم عمل کنن میگن کوچیکه ما دست نمیزنیم

ولی با همین کوچیکیش منو از پا دراورده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرم دراومد التماسشون میکنم عمل کنن میگن کوچیکه ما دست نمیزنیم ولی با همین کوچیکیش منو از پا دراورد ...

چ شهری هستی؟بیا شهرای بزرگ مثلا من شیرازم یا زنگ بزن بپرس ببین عمل میکنن

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)
2728
شهر کوچیکیم

ببین زنگ بزن بیمارستان خلیلی و خدادوست تو شیراز مخصوص چشمن بپرس ببین اگه عمل میکنن بیا عمل کن