2737
2734

یکی از دوستام گفت باشگاه مشتریان ام وی هیچکار خاصی نمیخواد انجام بدی و راحت هفته ای ۲_۳ شایدم ۴_۵ میلیون گیرت بیاد؟گفتم مگه الکیه،کی محض رضای خدا الکی الکی ۴_۵ میلیون میده ب کسی؟گفت دختر خالمم تو یه هفته ۵ میلیون برده و هیچ کار خاصی هم نمیخواد انجام بدی تا ۱۰ روز دیگه ک حساب همه چیز بیاد دستم برات توضیح میدم!!!حالا میخوام ببینم کسی از این باشگاه مشتریان ام وی خبر داره؟چی هست؟طرز کارش چطوره؟؟

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مراقب باش. همیشه یاد باشه پنیر مفت فقط تو تله موش پیدا میشه 

اره منم هنوز قبول نکردم گفتم ببینم جریان چیه اگ قانونی بود و عواقب بدی نداشت هستم،گفت قانونیه پسرخالم ک تو سپاهه دعوتمون کرده ب این کار

ن گفت کار اینترنتیه،اصلا هم نیاز نیس کلی وقت بذاری!!

اتفاقا یچیزی تو این مایه ها بمنم امروز پیشنهاد شد. ب اسم شرکت دانش بنیان هلدینگ... ازین خبر دارین چه جوریه؟ 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
یا قماره یا یه کلاه دیگه سر مردم میذارن.محض رضای خدا کدوم گربه ای موش میگیره

اره واسه همین منم هنوز قبول نکردم ببینم کسی میدونه جریان چیه

گفت این کار قانونیه و پسر خالم ک تو سپاهه دعوتمون کرده ب این کار

خب اگه میتونی منم عضو کن منم دنبال کارم

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2706