2733
2734
عنوان

سوالات راجع به طلاق

178 بازدید | 14 پست

خانما اگه یه خانومو شوهرش کتک  بزنه و خانوم عکسای کبود شده رو به دادگاه بده 

شوهرشو چکار میکنن ؟؟ چه قانونی واسش میبرن ؟؟ 

دوستان احتیاج دارم به جواباتون 

دوستم در معرض خطره 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط نامه پزشک قانونی 

خب پزشک قانونی ببره بعدش چی میشه ؟

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

اگه چند تا نامه پزشکی قاونی باشه از شرایط عسرو حرج میتونه باشه برای طلاق

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2738
عکس مدرک حساب نمیشه باید بری پزشک قانونی نامه بگیری 

اگه پزشک قانونی بره بعدش شوهرشو چکار میکنن؟؟

اگه پزشک قانونی بره بعدش شوهرشو چکار میکنن؟؟

خب اگه قصدت طلاق باشه به دادگاه ثابت میشه که شما امنیت جانی نداری و کارای طلاقت جلو میفته اگه طلاق نمیخوای بگیری دیه بهت میدن

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
2706