2410
2553
عنوان

مرد حسود

426 بازدید | 18 پست

سلام، همه میدونیم حسادت کار خوبی نیست، ولی شوهر من روی من حسوده، نه اینکه چشم پیشرفت منو نداشته باشه منظورم اینه که حسادت می‌کنه اگر مردی باهام حرف بزنه یا نگام کنه، این چیزا خیلی اذیتش میکنه، همیشه هوامو داره نمی‌ذاره آب تو دلم تکون بخوره، اخلاقشم خوبه ،شاید فکر کنید بد دله ولی فکر نمیکنم، چون واقعا وقتی این چیزا میبینه از تو خودشو میخوره و بی قرار میشه و خیلی ناراحت میشه ولی به من تشری نمیزنه یا دعوام نمیکنه ولی من میدونم ناراحت میشه یا اگر بخواد واکنشی نشون بده منو از اون محیط خارج میکنه،به نظرتون این رفتارش که به نظر حسادت میاد خوبه یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعید میدونم این حسادت باشه همون بد دلی هست

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
2720
2714
خب چه خصوصیات رفتاری دارند، منکه اصلا به این چیزا اعتقادی ندارم

تاثیر می ذاره مرد مردادی واست همه چیز رو فراهم میکنه اما حسوده من تو طالعش خوندم مرد مردادی واست قصر میسازه و تو از این بابت خوشحالی ولی در اصل تو اون قصر زندانی شدی 

ببین عزیزم شوهرت بددل وشکاک نیست فقط خیلی دوستت داره وهم جنس های خودشوبهترمیشناسه اینکه حواسش اینقدبهت هست بایدخوشحال باشی این یعنی اینکه براش مهم هستی وغیرت داره روت

2706