2726
عنوان

اقدامی های مرداد ۹۹ بیاین دور هم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5515 بازدید | 535 پست
من اشتهام به شدت زیاد شده و زیر دلم درد میگیره ول می‌کنه و سینه هام سفت شده...البته تا چندروز پیش نو ...

سلام منم 25 سالمه. برای بارداری دوم اقدامم، 18 تیر پری شدم و اولین ماه اقدام بود که دو روز جلو انداختم( تا بحال امکان نداشته زودتر بشم) و 16 مرداد پری شدم- این ماه دوم اقدام هست، ایشالا همه منتظرا دامنشون سبز بشه، منم این ماه مامان بشم، برا همه تون دعا میکنم شما ها هم برام دعا کنید، البته سونو قبل اقدام دادم گفتن کیست یه دونه دارم، که دارو هم مصرف میکنم

من اشتهام به شدت زیاد شده و زیر دلم درد میگیره ول می‌کنه و سینه هام سفت شده...البته تا چندروز پیش نو ...

اتفاقا منم زیر دلم درد میاد ...گاهی سینه هام هم تیر میکشه و اشتهام خیلی زیاد شده نمی دونم علائم بارداریه یا پریودی.  البته من یه هفته مونده تا موعدم

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کنسل شد قضیه .

یک اقدامی شکست خورده هستم .

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2728
منم مدام ضعف میکنم ولی دوست ندارم چیزی بخورم ان شالله که همین روزا عکس بی بی چک مثبتتو میزاری

مرسی عزیزم همچنین اما من امیدی ب مثبت شدن ندارم این ماه چون اقدام درست حسابی نداشتم

امیدوارم بیبی چک مثبتتو بزاری 

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤
سلام منم 25 سالمه. برای بارداری دوم اقدامم، 18 تیر پری شدم و اولین ماه اقدام بود که دو روز جلو انداخ ...

انشالله عکس بیبی چک مثبتتو بزاری عزیزم

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤
من کنسل شد قضیه . یک اقدامی شکست خورده هستم .    

ناامیدنباش

سلام چند روز تا موعد دارید بچه ها  من ۲۸ موعدمه خدایااااا سینه ها سرشون حساس دورنافم دردمیکنه ...

من موندم مشخص نیست اما اگر پریود نشدم شنبه بیبی چک میزنم

سلام چند روز تا موعد دارید بچه ها  من ۲۸ موعدمه خدایااااا سینه ها سرشون حساس دورنافم دردمیکنه ...

ماهای قبل هم این علامت حساس بودن نوک سینه رو داشتی

خانوما گروه واتس اپ تشکیل شد هرکس خواست بهم خصوصی پیام بده اددش کنم 😍

@mamiarshi   @محبت۶۶ @امام_رضایی_ام   @الفت     @bkmt   @نیکااااااان74    

سلام بهمه منم چندماهه اقدام کردم دکتر این ماه بهم امپول اچ سی جی داد دوتا دیروز وقت پری بوده ک فعلا ...

سلام عزیزم گروه زدیم واتس اپ

اگه خواستی بیای پیوی شمارتو بفرست

سلام عزیزم من تو اقدامم،از روز ۶ پریود ۲۸ مرداد موعد پریودمه،امیدوارم که نتیجه بگیرم🙏

عزیزم گروه واتس اپ تشکیل شد اگه میخوای بیای گروه پیوی شمارتو برام بفرس اددت کنم

اوهوم خیلیم خوب اگ تو تل باشه ک چه بهتر

عزیزم سلام

من گروه زدم پیوی برام شمارتو بفرست اددت کنم 

27 سالمه 3 ساله اقدامم  و هیچ مشکلی ندارم دکترم خوبه  شوهرمم سالم من فقط معتقدم خدا نمیخاد 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706