1874
2019

🌹‏دوست داشتن طول میکشه تا بوجود بیاد 

ولی از چشم افتادن تو یه ثانیه س 🌹

ـ اینم حکایت بعضی از دوستای اطرافمون بوده.

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀

نگو... یاد حرف همسرم افتادم.. ی کار خیلی اشتباه کردم بهم گف اعتماد کم کم ب وجود میاد ولی زود از بین میره... اما خدارو شکر بخشید و الان خوبیم... ففط بعضی وقتا یادش می افته 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم🖕🖕اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033

آرههههه اجی

ول کن بابا. مهم نباشه برات😂😂😂😂

نبینم ناراحتی خواهرمو😖😖😖😖🤕

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
چیکارکردی

دوستم دوس پسر داش ب شوخی گفتم ایمان چطوره... همسرم چتامونو دید و گف چرا اسم دوست طرفو میدونی.. اما من منظوری نداشتم چون دوستیم همه چیو ب هم میگیم

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم🖕🖕اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده 
از چشمم افتادی دیگه برام مهم نیستی.  واکذارت کردم به خدا. حسابی ادبت کنه‌

عالی بود متن شما هم.

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀
اره میگن فاصله بین عشق و تنفر یه نه هست

ما عشقی نداریم.

آرههههه اجی ول کن بابا. مهم نباشه برات😂😂😂😂 نبینم ناراحتی خواهرمو😖😖😖😖🤕

مهم که نیست.

فقط متنه باب بود گفتم بگمش بخونه بسوزه😂

فداتشم زندگیم عزیزم😘

مهم که نیست. فقط متنه باب بود گفتم بگمش بخونه بسوزه😂 فداتشم زندگیم عزیزم😘

ههه دیر شناختمش ولی ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه اس

بسووووز دوست قدیمی 😂😂😂😂

آفرین بهت اتفاقا متن جالبی بود 😁😁😁

خدانکنه عزیزم توام زنگی منی. قربونت برم 😍

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
ههه دیر شناختمش ولی ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه اس بسووووز دوست قدیمی 😂😂😂😂 آفرین بهت اتفاقا ...

ای جاان😂

عزیزمی فدات❤❤

ای جاان😂 عزیزمی فدات❤❤

بیا خودمو میدم بهت

بیااا🍭🍭🍭🍬🍬😂😂😂😂

مبارکت باشه

بیا خودمو میدم بهت بیااا🍭🍭🍭🍬🍬😂😂😂😂 مبارکت باشه

😂😂😂

قربونت عزیزم

❤❤

1718