1874
1823

بله🙄

کاش ۹۹/۹/۹ یکی بیاد یه خبر خوب بهم بده جیغ بکشم بگم واااااااااای خدا جونم اصلا باورم نمیشه  کاااااااااااش   خدایا شکرت 🥰😍🎊🎉🎆👰🏻👰🏻💍💍💃🏻💃🏻🥂🛍💎🧡🥳🥳🧚‍♀️👫👫💛💟👑👑💄💐💐🍷🎁🧨🧸🔮🎶🎶

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

چجوری نگاش میکنین یک قسمتشو دیدم واقعا افتضاح بود😐هم گناه بهتره

❤به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ، غصه هم میگذرد...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند ...لحظه ها عریانند....به تن لحظه خود،جامه اندوه مـپوشان هرگز..❤#سهراب_سپهری❤
1825

ببین کلا منوچهر هادی عادتشه

همه فیلماش همینه

مثلا تو سریال عاشقانه هم همینطور بود 

همش کلیپ بود ادم حالش بهم میخورد انگار پول میدی فیلم بگیری که کلیپ ببینی

من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   (98/5/12=99/6/11)==> امروز همون پارساله فقط یکماه دیرتر شروع شده  تولدی دوباره

خیلی چرته من همشو میزنم جلو فقط ببینم چی میشه بالاخره 

منکه پول نمیدم یه قرون هم 😕 تو فیلیمو با شبانه میبینم

۹۹.۹.۹                                                                 شاخصی عضو نی نی سایت میشه              تووووووومِسسسسس                                                          همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                                             هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                           منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭
من هی نگاه میکردم فکر کردم قسمتو اشتباه اوردم

فقط یه فیلم ساخته زنشو نشون بده😞

❤به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ، غصه هم میگذرد...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند ...لحظه ها عریانند....به تن لحظه خود،جامه اندوه مـپوشان هرگز..❤#سهراب_سپهری❤
1826

دل خیلی ابکیه اَههه 

اقازاده خیلی خاصه 😍😍

پنجره‌ ای که اذیتت می‌کنه رو باید ببندی هرچقدر هم منظره ی پشت پنجره زیبا باشه میشه واسه سلامتی و شادی خانوادم یه صلوات بفرستین ...خیلی ممنون میشم ...نبسته ام به کس دل 💛 نبسته کس به من دل •|در تاریخ 99/9/9بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا جونم افتاد خدایا شکرت عاشقتم خداجونم مرسی که همیشه در تمام مراحل زندگیم پشتم بودی و هیچ وقت رهام نکردی هرچی که ازت خواستم رو بهم دادی مرسی خدای مهربونم شکرت شکرت شکرت |•99/9/9 به لطف خداوند بزرگ ریشه ی این ویروس ریشه کن شد  الهی آمین خدایاسپاسگذارم •| دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ دانی که پس از عمر چه ماند باقی مهر است و محبت است و باقی همه هیچ {هرکس که در این زمانه او را غم نیست بدان  یا آدم نیست یا در این عالم نیست}°  بعضیا یه جوری میگن ما خوشگلیم انگار اونارو خدا کشیده ما رو جعفر هفت ساله  دنیا اگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت. دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود...شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من بدون من! دیروز گرچه سخت ...امروز هم گذشت ...طوری نمیشود ...فردا بدون من!
لعنت خدا به کارگردان و تهیه کنندش که سر کارمون گذاشتن  ده بار یه صحنه رو نشون میده  حیف ...

تا الان ده بار فلش بک زده به گذشته و یک سکانس رو تکرار کرده اه اه

با احمق ها بحث نمیکنم   
فقط یه فیلم ساخته زنشو نشون بده😞

زنش کیه؟؟

پنجره‌ ای که اذیتت می‌کنه رو باید ببندی هرچقدر هم منظره ی پشت پنجره زیبا باشه میشه واسه سلامتی و شادی خانوادم یه صلوات بفرستین ...خیلی ممنون میشم ...نبسته ام به کس دل 💛 نبسته کس به من دل •|در تاریخ 99/9/9بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا جونم افتاد خدایا شکرت عاشقتم خداجونم مرسی که همیشه در تمام مراحل زندگیم پشتم بودی و هیچ وقت رهام نکردی هرچی که ازت خواستم رو بهم دادی مرسی خدای مهربونم شکرت شکرت شکرت |•99/9/9 به لطف خداوند بزرگ ریشه ی این ویروس ریشه کن شد  الهی آمین خدایاسپاسگذارم •| دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ دانی که پس از عمر چه ماند باقی مهر است و محبت است و باقی همه هیچ {هرکس که در این زمانه او را غم نیست بدان  یا آدم نیست یا در این عالم نیست}°  بعضیا یه جوری میگن ما خوشگلیم انگار اونارو خدا کشیده ما رو جعفر هفت ساله  دنیا اگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت. دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود...شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من بدون من! دیروز گرچه سخت ...امروز هم گذشت ...طوری نمیشود ...فردا بدون من!
1899