2703
2553
عنوان

سوره یس

162 بازدید | 8 پست

معنی این متن چیه؟

سبحانَ المُفَرِّجُ عَن كُلِّ مَحزون، سُبحانَ المُخَلِّصُ عَن كُلِّ مَشحون، سبحانَ المُنَفِّسُ عَن كُلِّ مَديون، سبحانَ العاصِمُ عَن كُلِّ مَكنون، سبحانَ مَن جَعَلَ خَزائِنُهُ بَينَ الكافِ و النّون، سبحانَ مَن اِذا اَرادَ شَيئاً أن يَقولُ لَهُ كُن فَيَكون، سبحانَ الَّذى بِيَدِهِ مَلَكوتُ كُلِّ شَئ وَ اِلَيهِ تُرجَعون بعد بگوييد: اَللهمَّ افتَح لى اَبوابَ رَحمَتُكَ و َابوابَ خَزائِنُكَ بِحَقِّ سورةُ يس و تَفَضُّلَكَ و كَرَمُكَ يا اَرحَمَ الرّاحِمين سپس صد بار بگوييد : يا‌ مُفَرِّجَ الهَمّ

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۱
1
100%
۲
0
0%

پناه برخدا چبدر اسم پروفایلت شبیهمه سکته کردم فکر کردم هک شدم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پناه برخدا چبدر اسم پروفایلت شبیهمه سکته کردم فکر کردم هک شدم 

حالا معنی کاربریتون چیه؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2714