2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی هر چی از خدا میخای ب زودی زود ب بهترین شکل بهت بده الهی دلت همیشه شاد و قلبت اروم باشه

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2728

برای حل مشکلاتت صلوات میفرستم عزیزم شمام دعا کن من بزودی ماشین بخرم مرسی🙏❤ان شالله دعای شما در حق من و دعای من در حق شما گیرا شه🙏

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

🙏🏻

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
برای حل مشکلاتت صلوات میفرستم عزیزم شمام دعا کن من بزودی ماشین بخرم مرسی🙏❤ان شالله دعای شما در حق م ...

منم برات صلوات میفرستم انشالله به زودی دوتامون تاپیک خوشحالیمونو بزاریم  

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤
منم برات صلوات میفرستم انشالله به زودی دوتامون تاپیک خوشحالیمونو بزاریم  

قربونت عزیزم ان شالله اول شما😍🙏

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706