2726
عنوان

چی بخرم برا تولدش؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا

اولا ک چن ماهیه دوستین دوما باوجودی ک وضعش خوبه برات چیزی نخریده...چرا تو بخری؟؟؟اینجا بحث پول نیست بحث احترامه عزبزم...خودتو کوچیک نکن...ب عنوان کسی ک تجربه داره بهت مبگم

دانا نبود انکه زنادان گله دارد
همون ساعت و گل هم یه تومن میشه

نامزدت یا شوهرت نیس که

میتونی ساعت و گل ارزون هم بخری

از سایتهای تلگرامی 

تو تلگرام بزن فروشگاه ساعت

کلی از این سایتهای پرداخت درب منزل میاد

میتونی با دویست تومن حتی یه ست بخری جفتتون دست کنید

بازم نظر شخصی منه

شاید شما دوست پسرتو انقدر لایق میدونی که میخوای تا این حد خرج کنی

اما من باشم دلم نمیاد

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
2728
والا من ۱۵۰دو سال پیش کادو خریدم هنوزم یادم میوفته عصبی میشم😂😂

منو چی میگی سال پیش یه ساعت 140 تومنی براش خریدم دستش نکرد اصلا انداخت دور ساعت قبلیشو انداخته دستش چون یادگار عشق قبلیشه 😐😐😐

منو چی میگی سال پیش یه ساعت 140 تومنی براش خریدم دستش نکرد اصلا انداخت دور ساعت قبلیشو انداخته دستش ...

😲😲😲😲

یادگار عشق قبلیشو نگه داشته هیچ به توام گفته؟؟؟؟  فیوزم پرید

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم🙁⁦♥️⁩
اخه اون چیز ارزون اصلا استفاده نمیکنه همه لباساش وسایلش گرونن

اوه مای گاد

پس قضیه تور کردنه بچه پولداره😂😂

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
2706