2733
2734
عنوان

اولين كاري كه بعد از كرونا ميكنين چيه

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میرم کنسرت علیزاده بعدشم میرم مشهد 

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

[QUOTE=146194105]میرم شمال نوشهر تله کابین نمک آبرود بندر انزلی رستوران دریاکده اگه رفتیم گیلان میرم رستوران ضیافت ل ...[/QUOTهيچوقت فكر نميكرديم اين چيزا تبديل به ارزومون بشه

خدايا شكرت بخاطر پسر خوشگلم.شكرت كه منو لايق مادرشدن دونستي.خداياااااااااا دامن همه منتظرارو سبز كن
2738

میخام یه مهمونی بگیرم یع روز خانواده خودم همه جمع شیم یه روز هم خونواده شوهرم باهم جمع شیم صله رحم خیلی خوبه ایشالله کرونا بمیره وعمرش برسه به مردم جهان درد این مردم مریض بخوره تو سر کرونا بمیره

قبل کرونا هم همش خونم . بعد از کرونا هم همش خونه خواهم بود . هیچ فرقی به حالم نمیکنع .

اخي چرا عزيزم؟

خدايا شكرت بخاطر پسر خوشگلم.شكرت كه منو لايق مادرشدن دونستي.خداياااااااااا دامن همه منتظرارو سبز كن
میخام یه مهمونی بگیرم یع روز خانواده خودم همه جمع شیم یه روز هم خونواده شوهرم باهم جمع شیم صله رحم خ ...

الهي امينننننننننن

میخام یه مهمونی بگیرم یع روز خانواده خودم همه جمع شیم یه روز هم خونواده شوهرم باهم جمع شیم صله رحم خ ...

ایشاله🤲🤲🤲🤲

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
2706