2726
عنوان

استایلتون..

222 بازدید | 21 پست

چجوریه؟

چجوری میپسندین؟

تیپتون چجوریه و چی میپسندین😛

ارایش تا چ حد؟

خودم همه نوع تیپی دوسدارم و میزنم هم اسپرت لش هم ب قول معروف خانومانه😄

ارایشم ک تا حد معمولی مگ اینک رژم قرمز یا زرشکی باشه اونم ب ندرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

رژ و ریمل گاهی وقتام بی آرایش

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ارایش واس بیرون هررچقدم بی حوصله باشم باید ابرو بکشم قبل کرونا رژ میزدم الان خط چشم هم استفاده میکنم چون ماسک میزنم 🤦‍♀️

بعد استایلم خیلی افتضاحه😭دیگ از این ب بعد سعی میکنم هرچی خوشم اومد نخرم 😐چیزای کاربردی میخرم مثلا میخوام مانتو مشکی بیشتر از بقیه رنگ ها داشته باشم 

اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین!          ❤در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.❤

من خودم چادریم ولی لباسای شیک زیر چادرم می پوشم آرایشم در حد یه ضد آفتاب و مرطوب کننده و یه خط لب رنگ لب و یه ریمل ملایم که معلوم نشه آرایش کردم

میشه لطف کنید واسه امواتم صلوات بفرستین؟مرسی❤

من چادریم ولی فوق العاده رو تیپم حساسم ارایش درحد رژ همیشه همون تیپ (خانومانه☺)

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
هرچی توش راحت باشم دستم بیاد میپوشم فقط اتوشده باش و اسمارتیز طور نمیپوشم همین  آرایشم ک جاست ...

اسمارتیز یعنی چی؟

اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین!          ❤در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.❤

شلوار فقد جین و کتونی کیف اسپرت 

مانتو بلند قدم بلنده کوتاه نمی پوشم 

ارایش روزانه وای خیلی اینا ک میان خیابون رژ قرمز میزنن اصلا نمیتونم هزم کنم ..

تو یه کیفم وسایل ارایش روزانه گذاشتم که همیشه دمه دسته 

تو یکیشم واسه عروسی و مراسم و.. 

تو خونه هم شومیز و دامن یه تیپ دخترونه 

ما ز جوی آب میخوریم دریا حسادت میکندد   
2706