2726
عنوان

چجوری بگم 🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی

گفتین خر کنم پدرم و گفتم یکم بده

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2728

برو تو گوگل بزن چگونه پدر خود را خر کنیم شاید جواب بهت داد ما نمیدونیم

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
بیا منو بخور جلو کاربرا

😂😂وای عجب جوابی

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4710623&slug=بن�%بچه ها تو رو خدا گزارش بزنید شوهرم ببینه بد میشه، هرکی گزارش زد یه حمد براش میخونم❤🙏🙏🙏

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

همش توفکر تربیت کردن این و اونین حالا مثلا شماهی بگین از پشت گوشی ادبش میکنین؟یکیتون یه جواب درست بهش نداد حالا همین خودتون اگه یه کاربر بهتون یه چی بگه سر فحشو میکشین بهش خیلی بادب هستین خودتون؟

ایقد بدم میاد که فاز میگیرن مردمممممم😠

2706