2726

من بهترین روز زندگیم:خبر قبولی کنکورم

بدترین:روزی که مامان بزرگم فوت کرد خیلی روز بدی بود ببخشید که اینو میگم ولی هنوز که هنوزه اون بدن کفن پیچش جلوی چشمامه 😔

هرچه بیشتر به آدمها نگاه میکنم و آنهارا میشناسم بیشتر در می یابم که چرا خداوند به نوح گفت اول حیوانات را نجات بده.والا😶

همه چی خداروشکر خوب بوده الحمد لله 

اللهم صلی الله علی محمد و آل محمد 

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین به دنیا اومدن بچه هوم 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2728
همه چی خداروشکر خوب بوده الحمد لله 

خداروشکر انشالله همیشه به خوششی

هرچه بیشتر به آدمها نگاه میکنم و آنهارا میشناسم بیشتر در می یابم که چرا خداوند به نوح گفت اول حیوانات را نجات بده.والا😶
اوخی عزیزدلم خدا رحمتشون کنه و امیدوارم هروز برات بهترین روز باشه❤

ممنونم عزیزدلم انشالله برای شما

۲۵تیر پارسال بدترینش بود بهترین فعلا نداشتم

اگه فضولی نیست میتونم بپرسم چه اتفاقی افتاد؟ انشالله به همین زودی بهترین برات رقم میخوره

بهترین قبول شدن در رشته ای که میخام  بدترین یادم نمیاد😂😂😂

خداروشکر عزیزدلم انشالله هیچ وقت نداشته باشین

2706