2703
2553
عنوان

بتا در بارداری

123 بازدید | 16 پست

سلام دوستان.من امروز بی بی چکم مثبت شد یروز بعد موعد.ازمایشمم مثبت و عدد بتا ۴۲۹۲ بود بنظرتون چند هفتمه؟خوبه،؟حس کردم زیاده یکم اینجا خوندم اکثرا زیر هزار یا هزار بودن 

خدای مهربونم شکرت .خودت نگهدار تو دلیم باش:)برای سلامتیمون صلوات 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من یک روز بعد موعدم 168 بود.

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2714
چجور تیکر بزنم

یاد گرفتی منو هم لایک کن☺️☺️

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
خب شاید لقاح من زود بوده 

منک نگفتم مشکل داری عشقم، تو جواب عنوانت گفتم با دکتر مشورت بنما، چون الان موجی از انرژی منفی احتمالا دریافت خواهش کرد اینجا 

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند...
چجور تیکر بزنم

بالای صفحه روی پروفایت بزن بعد نی نی سایت من.یه صفحه که باز شد بالای صفحه سه تا خط کنار نی نی سایت من هست بزن روش.بعد بزن اطلاعات کاربری.بعد پایین صفحه 

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
بالای صفحه روی پروفایت بزن بعد نی نی سایت من.یه صفحه که باز شد بالای صفحه سه تا خط کنار نی نی سایت م ...

مرسی گلم

خدای مهربونم شکرت .خودت نگهدار تو دلیم باش:)برای سلامتیمون صلوات 
2706