2726

یه خواهر دارم دوسال و نیمه

بیدلیل گریه میکنه نق میزنه لوسه هی بهونه میگیره فک میکنه ادمیزاد ینی فقط خوردن روزی صد لیوان آب میخوره وصد بارباید ببری دستشویی همش میره سر یخچال میگه من چی بخورم یه چی بده من بخورم بچه حرف گوش کن نیست😭😭😭احساس میکنم مامان بابام لوسش کردن وقتی یه چیزی میخواد انقد گریهههههه میکنه و جیغ میزنه که باید همون لحظه واسش فراهم کنیم خیلیییی حرف میزنه در حدی که سرسام میگیری😭😭😭بخداااا دلم میخواد بستری شم تو یه تیمارستان کسی کاری به کارم نداشته باشه واقعا گریه کردنش رو مخه 

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

عزیزم حق داری چه بد خودت چند سالته؟منم دو تا شیر به شیر کوچولو دارم یعنی فقط یکی رو میخوان آب بهشون بده روزی هزار بار آب میخوان دسشویی که جای خودش.خب مامانت چرا خودش نگه نمیداره؟

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

وااا خوب بچس دیگه 

نکنه انتظار داری اندازه یه آدم بالغ رفتار کنه؟

بیچاره دلم سوخت براش 

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود
2706