2737
2734
عنوان

بنظرتون زنگش بزنیم یا نه 😕

153 بازدید | 15 پست

پدرشوهرم یه کشور عربی هست اونجا مغازه داره سالی یبار میاد ایران دوماهی میمونه دوباره بر میگرده  مادر شوهرم اینا همه اینجان وضع مالیشون خیلی خوبه و مادر شوهرم کلی طلا داره و درکل پولدارن کشور عربی که گفتم منظورم یه کشوره خوبه نه بیاین بگین حتما عراقه و فلان 😐 بعد ما وضع مالیمون خوب نیست مستاجریم و حقوق شوهرم دوسه ماه یکبار بهش میدن و الان باز دستمون خالی شده بنظرتون بگم به خانواده اش زنگ بزنه بگه کمکمون کنن یه مدت پیش زنگ زد سیصد هزار تومن با منت دادن😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نظر خودت چیه😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738

نه وقتی نمیدن چرا خودتو کوچیک میکنی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
خیلی تنها کمکشون اینه مثلا ماه رمضون یه گونی برنج هندی اوردن دیگه خیلی زیاده روی کردن مثلا😂😂😂

واقعا که ولشون کن شهلا اونا گداین🤣😂 ولی دور از شوخی اینهمه مالومنال دارن بعد پسرشون مستاجره؟  هوف من بابام با نداریمون برا داداشم خونه خرید بعد زد بنام داداشم

خودشون دارن میبینن وضعیت شمارو دیگه اگه دلسوز بودن خودشون میدادن من باشم غرورم اجازه نمیده منت بکشم

یبار به مادرشوهرم زنگ زدم درد و دل کردم اوضاع رو گفتم خواستم کمکمون کنن یه داد و بیدادی کرد و گفت چی از جون پیرمرد میخای خودش مریضه و فلان پیرمرد منظورش پدرشوهرمه 😐

2706