2726
عنوان

کسایی که حامله شدن بیان

129 بازدید | 13 پست

بنظرتون من حاملم؟

تقریبا یک هفته اینا هست پاک شدم بعد تازگی سرم گیج میره ودو سه روزه عجیب بی حالم فکر میکنم اتاق و خونه تکون میخوره. امروزشدید شده. همش میخوام دراز بکشم.خوابم میاد.مامانم میگه از فکر و استرس واعصابته. دوستمم گفت که روز بعد پریودیش حامله شده بوده شک دارم حالا فردام که نمیشه ازمایش داد جمعس. شماها نظرتون چیه؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا ببین کرونا نباشه خدایی نکرده...

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

امکان نداره...من فک میکردم تخمک گزاریم روز ۱۴ باشه تو سونو فهمیدم روز ۱۱...فک نکنم دیگه روز ۷ کسی تخمک گذاری داشته باشه...تازه اگرم داشته باشه و باردارم بشه ب این زودیا علایم نمیده ک

ب این چیزا دلتو خوش نکن ک فقط اذیت میشی 

تجربه یک سال و نیمه منه

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم

نه عزیزم آنقدر زود که نشون نمیده

باید چهار پنج روز از موعود پریودتون عقب بیفته تازه بیبی مثبت میشه

بعد هم از ماه دوم میگن علائم معلوم میشه

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....