2726
عنوان

امکان سقط و بارداری مجدد!

328 بازدید | 41 پست

سلام خانوما 

من ۹ماه پیش یه سقط خودبه خودی توی هفته پنج داشتم...

بعدازون باردار نشدم دیگه..‌.

ینی میشه دوباره باردار بشمو نی نی برام بمونه؟؟؟😢😔

کسیو سراغ دارین ک بعد سقط صاحب نی نی بشه؟

منم خيلي سوالا تو ذهنمه ٣روزه سقط كردم😭اشكام بند نمياد 

ميترسم از اقدام دوباره ميترسم نشه 

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره بابا خیلیا دارو مصرف میکنی ؟

دارو گیاهی.. همون بارداریمم بعد از دوسال با دارو گیاهی و پیاز درمانی شدم.. دوباره چن روزه شروع کردم اون داروهارو میخورم😢

منم خيلي سوالا تو ذهنمه ٣روزه سقط كردم😭اشكام بند نمياد  ميترسم از اقدام دوباره ميترسم نشه&nbs ...

عزیز دلم... اشکال نداره..

ایشالا نی نی بعدیتو سالم بغل بگیری...

دلیل سقطت چی بوده هفته چند بودی؟؟

دارو گیاهی.. همون بارداریمم بعد از دوسال با دارو گیاهی و پیاز درمانی شدم.. دوباره چن روزه شروع کردم ...

چرا دکتر نمیری؟

منم ۵ هفته بودم ولی ساک تشکیل نشد افتادم به خونریزی ماه پیش دفع شد.ماه بعد دوباره قراره اقدام کنم 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  
منم خيلي سوالا تو ذهنمه ٣روزه سقط كردم😭اشكام بند نمياد  ميترسم از اقدام دوباره ميترسم نشه&nbs ...

وای من ماه پیش اینجوری بودم.انقدر گریه میکردم که نگو 

انشالله که میشه نگران نباش 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  
من خودم 28 آذر سقط کردم عزیزم 7 هفته خود به خود سقط شد بعد 5 ماه باردار شدم دوباره خداروشکر ❤ الان د ...

عزیزم مبارکه😍😍😍

استرس نداشته باش همش استراحت کن...

ایشالا ک خدا برات نگهش داره صحیح و سالم بیاد بغلت ... برا ماهم دعا کن عزیزم.. 

دارویی مصرف  کردی؟؟

عزیزم مبارکه😍😍😍 استرس نداشته باش همش استراحت کن...  ایشالا ک خدا برات نگهش داره صحیح و سال ...

قربونت برم💕💕انشالله شما هم خیلی زود خبر بارداریت و میدی😍 

دارو نه عزیزم رفتم آزمایش چون مشکلی نداشتم دارو نداد دکترم فقط فولیک اسید

عزیز دلم... اشکال نداره.. ایشالا نی نی بعدیتو سالم بغل بگیری...  دلیل سقطت چی بوده هفته چند ب ...

بعد ٩ سال ماه دوم اقدام باردار شدم 

از هفته ٥ لكه بيني قهواي داشتم ولي چون قلب داشت با شياف قطع شد لكه بينيم

واسه ان تي رفتم ١٢هفته ولي گفت تو ٩ هفته قلبش ايستاده و ساكش از اول نامنظم بود كلا براي سونو قلب كه رفتم گفته بود بهم جنينت جنين خوبي نيست😞😭😭😭😭

دكترم گفت ميتونم بعد ٣ ماه اقدام كنم ميترسم 

من خيلي اين ٣ماه حالم بد بود ويار شديد داشتم همش تحمل كردم به خاطر بچم ولي وقتي گفت قلبش ايستاده انگار قلب منم ايستاد

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️
چرا دکتر نمیری؟ منم ۵ هفته بودم ولی ساک تشکیل نشد افتادم به خونریزی ماه پیش دفع شد.ماه بعد دوباره ق ...

اولای ازدواجم رفتم دکتر.. دکترا اصن ب حرفام توجه نمیکردن... کلی ازمایش الکی رفتم دادم کلی هزینه کردم مشکلی نداشتم.. اخر سر یه دکتر بهم قرص کلومفین و لتروزول داد باردار ک نشدم هیچ... پشت سرش رفتم سونوگرافی گفتن بخاطر قرصایی ک خوردی کیست زدی.. بعد ازون اسم دکترو نیاوردم.. همش دارو گیاهی میخورم..و نتیجه گرفتم ولی سقط شد...

2706