2737
2734
عنوان

اگه دلتون از شوهراتون پره بیاید درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1657 بازدید | 119 پست
دیشب تولد برادرشوهرم بود رفتیم خونه مادرشوهرم بعد شوهرم داشت کیک واسه همه میزاشت دقیقا به من آخرین ن ...

عزیزمممممممم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا احه؟ 

از بس خسیس

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

دو هفته مونده به زایمانم الکی بهونه میگیره نمیدونم چشه ،تو این۹ ماه دوسه بار رابطه داشتیم مشکلیم نداشتم خودش گفت میترسم و دیگه رابطه نمیخوام تا بعدا،دیشب متوجه شدم فیلمای..... میبینه ،اینقد امروز گریه کردم که حال ندارم😔

2728
عزیزم😥

خیلی ناراحتم از دیشب کارم گریست بچم فقط اشکامو دست میکشه بیشتر دلم برای اون میسوزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
دو هفته مونده به زایمانم الکی بهونه میگیره نمیدونم چشه ،تو این۹ ماه دوسه بار رابطه داشتیم مشکلیم ندا ...

عجب اسکلی خب اگ دکتر ممنوع نکرده ک رابطه مشکلی نداره براتون چرا مردا فقط دنبال حرام میرن آخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه دوس نداره کلا میخواد مثل باباش با فامیل زن قطع رابطه کنه

عزیزم شوهر منم اینجوری بود میخواست با فامیلم قطع رابطه کنه منم گفتم پس اگه فامیلای تو هم دعوتمون کنن نمیرم به صورت قاطع.حتی عروسی پسر عموش بود گفتم نمیرم جوری که اخرش التماسم کرد بیا از اون روز قطع رابطه با فامیلمو از ذهنش انداخت بیرون.

2706