2733
2739
عنوان

من چیکار کنم ک ابجیم نیاد خونم بیاین شما بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1657 بازدید | 98 پست
عزیزم اینجا یه جای عمومیه. اگه پی وی بود بحثش فرق می‌کرد. همینطور که چندنفر شما رو لایک کردن ممکنه چ ...

مطمئنا من اگه متوجه میشدم استاتر ناراحت شده ازش معذرت خواهی میکردم .نوع هر پستی هم فرق داره گلم.گاهی مخاطب پست ها همه ی افراد توی اون تاپیکه گاهی هم مثل پست الان من فقط استارتر 💖

اینم در نظر داشته باشید که هیچ ادمی نمیتونه همزمان نظر همه رو جلب کنه 😊😊

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری که تو ازین تعریف میکنی والا شوهرشو عددی حساب نمیکنه😂😂😂

چون بچه دار نمیشه مشکل از شوهرشه واقعانم ادم‌حساب نمیکنه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
هيچ كس خانواده نميشه من مطالبتو خوندم بنده خدا حرفشو از روي عمد نميگه شما خيلي حساسي ادم با خواهرش ر ...

خواهری ک باعث میشه خونتونو بفروشی این خواهره

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2731

اگه خواهرمه و عزیزه چرا باید انقد بد منو بخاد.

چون بچه دار نمیشه مشکل از شوهرشه واقعانم ادم‌حساب نمیکنه

طفلی شوهرش خدا بهش صبر بده😬انشالله خدابه توهم آرامش بده وشر این اعجوبه رو ازسرت کم کنه🤲😍

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

😐😐😐😐😐 چیزی ب ذهنم نرسید 

خونتو عوض کن بهشون نگو خطتم عوض کن اگه واقعا انقد اذیتی 

من یه ساده ے احمقممم که با همه چیز میسازم 😊من یه احمقم که همه چیزومیدونه ولی سرشو کرده زیربرف 😊 
طفلی شوهرش خدا بهش صبر بده😬انشالله خدابه توهم آرامش بده وشر این اعجوبه رو ازسرت کم کنه🤲😍

ههعععیییی خدایا

2738
😐😐😐😐😐 چیزی ب ذهنم نرسید  خونتو عوض کن بهشون نگو خطتم عوض کن اگه واقعا انقد اذیتی

انقد یکم بیشتره.خیلی زیاد