2726
عنوان

ازدواج با یه مرد خیلی پولدار

| مشاهده متن کامل بحث + 4663 بازدید | 297 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم  رلای دوستمو دیدم فهمیدم چندبارم رفتم مطمئن شدم خونه هاشون نیاورانه 😕

🤐🤐🤐🤐هیییین 

دانشگاه ازاد تهران توی دانشگاه دولتی یا جداهه؟؟ دانشگاه بهشتی چی؟ 

من اقواممون میگفت توی بهشتی فک کنم برا ازادا بود میگفت پورشع و هزار تا ماشین خفن دیگ میان

2728
وای دیونه اصلا چطور میتونی با یه مرد سن بالا زندگی کنی😱😱من شوهرم ۷ سال بزرگتره به شوخی بهش میگم پی ...

😁خب دیگه عزیزم من با توجه به خودم و شناختی که دارم و شرایط و همه و همه چی تصمیمم رو گرفتم این باشه تصميمم😊

🤐🤐🤐🤐هیییین  دانشگاه ازاد تهران توی دانشگاه دولتی یا جداهه؟؟ دانشگاه بهشتی چی؟  من اق ...

وا ینی چی ازاد جداست دولتی جدا 

دولتی های تهران شامل شهید بهشتی و امیر کبیر و شریف و علم و صنعت و ... هست ک همشون دانشگاهای جدان

آزادم خب واحد تهران شمال واحد تهران جنوب و واحد علوم تحقیقات و تهران غربه 

یه واحد هست دانشگاه ازاد علوم پزشکی هرچیییییییییییییییییییییی مایه داره اونجاعه ترمی ۲۰میلیون به بالا فقط شهریه میدن

آیدا هستم  

حرفات به طرز فجیعی نشون میداد یه دختر نپخته ی بچه سال داره تاپیک میزنه

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
وا ینی چی ازاد جداست دولتی جدا  دولتی های تهران شامل شهید بهشتی و امیر کبیر و شریف و علم و صنع ...

اقواممون میگفت ازاد پزشکی دانشگاه تهران توی دانشگاه دولتی هست اما بهشتی سوا هست و یه جا دیگ هست درسه؟ 

نه خواهر اینطوریام نیست شوهر من هم خشکله هم خوشتیپه هم جنتلمن هم خر پول ولی چشاشو از کاسه در میارم ا ...

جووووون😍همیشه عاشق هم و خوشبخت و سالم باشید ان شاء الله😘😘😘الهی آمییین 

2706