2410
2553
عنوان

كرونا براي شما نفع داشت يا ضرر ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 69 پست
استرس دارم نکنه بهش منتقل کرده باشم  ناقل بودم نمیدونستم رفتم بهش جزوه دادم واسه ازمون لازم د ...

کرونا ب اون وحشتناکی ک میگن هست؟ علائمتون چی بود

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

هم ضرر داشت هم نفع. ضررش که مثل بقیه استرس از ترس مبتلا شدن و ناراحتی از ندیدن و دیر دیدن عزیزان بود و هم درامد کم و خوابیدن کار و کاسبی پدرم 

نفعش برام این بود وقت کردم امتحانام رو خوب بخونم چون یه پودمان بدو خدمت داشتم و همزمان امتحان ترم دانشگاه. یعنی ۲۰ تا امتحان داشتم اگر مجبور بودم کلاس حضوری برم و رقت و امد کنم مطمینم نمیتونستم از پسش برام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هم نفع داشت هم ضرر

نفعش این بود خیلی از دور همی های الکی ‌‌از بین رفت خیلی از اطرافیان رو شناختم فهمیدم چیزهایی که برام بی ارزش و عادی بود چقدر مهمه مثل بغل کردن بی دغدغه بچه ام . فهمیدم چقدر سلامتی برام مهم بوده و نمیدونستم و اینکه خریدهای آنلاین چقدر خوبه 😂

اما ضررش خوب من چون کارم رو تازه راه انداخته بودم تقریبا نه فقط هیچ سودی برام نموند که ماشینمم فروختم بخاطرش . ضرر اینکه همیشه استرس داریم ترس داریم نمیتونیم راحت به عزیزانمون سر بزنیم ضررهای مالی داشته و خیلی چیزهای دیگه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
استرس دارم نکنه بهش منتقل کرده باشم  ناقل بودم نمیدونستم رفتم بهش جزوه دادم واسه ازمون لازم د ...

وای ایشالا که نیست عزیزدلم 

خودتم زود خوب میشی

💝https://abzarek.ir/service-p/msg/1788589🪷
2720
بفرما عزيزم 💚

ممنونم استارتر عزیز 

خانوما اگه کسی مبتلا شده یا از نزدیکانش کهیر پوستی داشته ؟

من چند روزه که کهیر زدم ولی اصلا علامت دیگه ای ندارم 

حتی تب هم ندارم جایی هم نرفتم به نظرتون من کرونا گرفتم ؟

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
وای ایشالا که نیست عزیزدلم  خودتم زود خوب میشی

ان شا الله توکل بخدا 

مرسی عزیزم

التماس دعا😘😘

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
ممنونم استارتر عزیز  خانوما اگه کسی مبتلا شده یا از نزدیکانش کهیر پوستی داشته ؟ من چند روزه ک ...

من دوستم كف پاهاش كهير زده بود و ي چيزي شبيه تاول

دكترش گفت كرونا هست و براي ايشون اين علامت داشته

ايشالا شما سالم باشي 

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
2714
کرونا ب اون وحشتناکی ک میگن هست؟ علائمتون چی بود

ی روز گلو درد

فرداش تک سرفه

بعد کاملا خوب شدم 

هفته دوم اسهال از دست دادن بویایی چشایی و سردرد

ن من خیلی اذیت بودم نیستم

بخدا فک میکردم سرما خوردم

اما از هفته دوم شک کردم

خفیف ظاهرا خوبه

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
ی روز گلو درد فرداش تک سرفه بعد کاملا خوب شدم  هفته دوم اسهال از دست دادن بویایی چشایی و سرد ...

یعنی یه تایمی این بین کاملا خوب شدین ؟ دکتر کی رفتین؟

من چند روز پیش سردرد و گلو درد بدن درد داشتم فرداش اونا رفع شد لرز داشتم تب نداشتم امروز یکم حالت تهوع و دل پیچه یعنی هر روز ی حالت دیشب شوهرمم گفت لرز کردم اما هنوز دکتر نرفتیم بنظرت میتونا کرونا باشه؟

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

ضرر.۴ماهه از همه چی عقب افتادیم .شوهرم دماه و نیم نتونست بره سرکار چند میلیون بدهکار شدیم

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
من دوستم كف پاهاش كهير زده بود و ي چيزي شبيه تاول دكترش گفت كرونا هست و براي ايشون اين علامت داشته ...

ممنون عزیزم ان شا الله 

واقعن برا خودمم عجیب بود البته شاه توت هم خوردم دیگه نمیدونم 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

برا من که کلا ضرر بود. اما یه نفر رو میشناسم معلمه دعا می کرد کرونا حالا حالاها نره که نخواد بره مدرسه. اون فک می کنه براش سود داره

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
2706